Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha Fonyód-Bélatelepen kempinge...

Ha Fonyód-Bélatelepen kempingezek egy kicsi sátorral és viszek hosszabbítót, akkor kérhetek szolgáltatásként elektromos áramot?

Figyelt kérdés
A kemping honlapján csak az autóval és lakókocsival érkezőknél jelzik, de a sátrazáshoz is kéne áram. Van valakinek ezen a téren tapasztalata? Köszönöm a segítséget.
2010. máj. 17. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ugyanarról az oldalról, illetve kempingről beszélünk, akkor az árnál fel van tüntetve az mit is tartalmaz. Pl egyiknél van egy sátor és egy autó, a másiknál mellette egy kis "villám" is, ami már drágább.
2010. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hááát éppen ez az! Csak sátor+autónál jelöli a "kis villámot", azaz ki kell fizetnem az autó díját is, ha villanyt akarok? Majd megpróbálok megalkudni a helyi főnökkel. :)
2010. máj. 18. 08:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk a Fonyód-Bélatelep Napsugár kempingben. Mi nem kértünk áramot, de több sátorba is láttam behúzva kábelt. Autóért külön nem kellett fizetnünk, benne volt a sátordíjban 900 Ft/éj. Ha ide akarsz menni akkor szerintem érdeklődj a napsugar@balatontourist.hu e-mail címen. nekünk 1-2 napon belül válaszoltak.
2010. máj. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valószínűleg úgy van ahogy a második is mondta. Legtöbb helyen már benne van a sátorhely díjában az autó is, tehát ezért nem kell külön fizetni. Így is van leginkább feltüntetve, az áram egy plusz, amiért viszont már kell. Tehát ha te nem autóval mész, valószínű akkor is ugyanennyit kell fizetned, de mindenképpen kérj árajánlatot tőlük.
2010. máj. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!