Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van valami olyan hely, ahol...

M.Barna kérdése:

Van valami olyan hely, ahol október vége november eleje környékén még jó az idő strandolásra, nyaralásra? (nászút ;-). Tudom, Bora-bora, Tájföld, Fülöp-szigetek, stb. , . De inkább olyan hely érdekelne, ami átlag-magyar pénztárcájának is megfelelő

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 00:58
 1/8 anonim válasza:
89%
Ciprus,Törökország októberben még strandolásra alkalmas
2017. jún. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tájföld és Fülöpök a magyar átlagpénztárcának teljesen megfelelő, elnézve pl hogy mennyi ember dohányzik ami sokkal többe kerül mint egy ilyen pár hetes nyaralás
2017. jún. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyiptom akkor a legjobb. A Földközi tenger már nagyon necces, talán a déli része.
2017. jún. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyiptom. Jordania.
2017. jún. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ázsia nem rossz, nézz körül akciós jegyekre, mert csak a repjegy rága, különben olcsóbb, mint Európa. Ráadásul nem utolsó élmény nászútra.
2017. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Akkor Barcelonában még kb. 20 fok van. Mikor én ott voltam novemberben, nappal meleg volt, este nem volt strandidő, de pulcsi sem kellett még. Nem tudom, idén mikor érkezik meg oda a hideg.
2017. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. :-) Tenerife lesz :-D
2017. jún. 21. 14:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Tenerife-n voltunk... csodálatos volt: felejthetetlen élmény... azóta is minden éjszaka ott vagyok álmomban... és előbb-utóbb ki is fogok oda költözni :-)
2018. jan. 31. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!