Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Olaszországban milyen nagy...

Olaszországban milyen nagy bevásárlóközpontok, szupermarketek vannak mint itthon pl. Tesco, Lidl?

Figyelt kérdés

Livorno tartományba megyünk nyaralni és Piombino-ban fogunk megszállni. A környéken csak Coop boltokat fedeztem fel, semmi nagyobb bevásárlóközpontot. Ezek általában nagyobbak, olcsóbbak és van választék. Mint pl. Horvátországban a Konzum.

Mivel nem tudtam az olaszoknál milyen szupermarketek vannak, nem is tudtam rákeresni.



2017. júl. 4. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

A konkrét várost nem ismerem, de rengeteg olcsó dolgot szoktunk a Lidl-ben vásárolni, mielőtt hazaindulunk Pestre.

Konzumra is rákereshetsz.

A Limonchello is vagy 10 féle áron kapható...

2017. júl. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a magyar coop terjeszkedik olaszországba is, közbe meg nekik is van saját coop-juk.
2017. júl. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Interspar
2017. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Iper.
2017. júl. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn Olaszországban élek, bár nem azon a részen, ahova te mész.

Van sima Coop, de van IperCoop is, ami elég nagy.

Nálunk SPAR is van, itt EuroSparnak hívják, van Carrefour, Auchan, Lidl, Conad, Simply.

Ha pontosan tudni akarod, írd be a Google -ba: supermercati, ipermercati, centro commerciali a Piombino

2017. júl. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Lidl, Md discount, conad, Euro Spin, Auchan,
2017. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Sokat segítettetek :)
2017. júl. 8. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!