Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nyári egyetemen miben illik...

Nyári egyetemen miben illik megjelenni? Mit vigyek magammal, hogy ne legyek nagyon megpakolva?

Figyelt kérdés
Jövő hèten veszek rèszt egy ilyenen. Gondolom nem rövidnadrágban ès pólóban kell megjelenni. Szerintetek mit vigyek magammal? Elèg kicsi az utazótáskám, amit eddig bepakoltam (volna) nem fèr bele. Kèt törülközőt viszek, kèt nadrágot, egy rövidnadrágot, egy kardigánt, 3 elegánsabb blúzt,egy azoknyát ès 3 rövid ujjú pólót. Ezenkívül kèt szandált( ha elszakadna, mert már előfordult), egy szobapapucsot. Egy oldalsó fiókban van egy melltartó, kèt zokni, 7 bugyi, ès a pizsamám. Másikban piperecuccok, fogkefe ilyesmi. Ezenkívül szeretnèk majd venni egy-kèt dolgot, amit szintèn nem tudok hová pakolni majd. Ezek közül a dolgok közül ki lehet húzni mèg valamit? Valamint, ciki lenne, ha mondjuk kèt nap ugyanabban a ruhában mennèk?
2017. júl. 7. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég kötetlen szokott lenni, plusz általában csak a bulizásról szól.


De biztos van fóruma az adott egyetemnek.

2017. júl. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen jellegű ez a nyári egyetem, amikről én hallottam eddig, vagy amiken én voltam, azokon simán átlagos hétköznapi utcai ruhákban voltak az emberek.
2017. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!