Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehetséges cirkuszba bekerülni...

Lehetséges cirkuszba bekerülni? Úgy hogy ott dolgozzak és velük menjek mindenhová?

Figyelt kérdés
Gondolom a cirkuszosok egy csaladkent szeretik egymást és úgy dolgoznak. És persze nem robot munkájuk van hanem utazos meg ilyesmi
2017. júl. 17. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogyne....egy cirkuszos élete csupa öröm és boldogság és csak utazgatnia kell.........szerintem gondold ezt át újra!
2017. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennél mi sem egyszerűbb:

1. mindössze bele kell születned egy saját cirkusszal rendelkező artistacsaládba.

2. avagy olyan különleges produkcióval kell rendelkezned, amelyik külföldön is színpadképes.

2017. júl. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És mégis milyen munkakört képzelsz el ott magadnak? :DD
2017. júl. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy ott lehet tanulni. És én nagyon nagyon szeretnék megtanulni nagyon jól parkourozni és pár trükköt már tudok és a legnagyobb álmom hogy a világban a legmagasabb helyekre felmászok vagy atugrok. Nem félek a magasban. Tehát ha lehet tanulni akkor barmit megtanulok. Szerintem a parkour illik cirkuszba is ha úgy alkalmazzák. És sajnálom hogy kinevettek mert almodozom valamiről . Nyilván nem csak azért mennek oda mert utaznak és akkor én ott nem csinálok semmit. Nem én... Lennék cirkuszos. Segítenek sátrat felhúzni az állatokat etetni stb bent valamit csinálni amilyen feladatot adnak. És tetszik hogy egy család az egész. Akik utaznak és szerepelnek és az a munkájuk hogy mások előtt szerepelnek. Ha lehet tanulni akkor nem Mind1 hogy most mit tudok vagy mit nem?
2017. júl. 18. 03:13
 5/7 anonim ***** válasza:

"És sajnálom hogy kinevettek"


Nem nevet ki senki, de fel kellene VÉGRE fognod, hogy olyan produkció kell egy cirkuszba, amiért pénzt ad a közönség azért, hogy láthassa.

Te adnál pénzt azért, hogy láthassad magadat??

2017. júl. 18. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

figyelj, vegyel egy vonatjegyet, utazz el Almadiba es beszelj veluk


mi innen a fotelbol honnan tudjuk, hogy mit lehet naluk es mit nem? annyit igen, hgoy baszott nehez a melo es 'cigany'elet...de ha neked ez kell, hajra


[link]

2017. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Kedves utolso te egy idiota vagy sajnos [link] nem budos a cirkusz es szeretnel te ilyen "cigany" eletet....kerdezo te bekerulhetsz egy cirkuszba mert ilyen sportot uzve tehetseges lehetsz es az egy jo jel hogy segitenel is mindenbe viszont parkour nem cirkuszba valo
2017. aug. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!