Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Görögországba hová lenne...

Görögországba hová lenne érdemes elmenni egy hétre szeptember első felében?

Figyelt kérdés
Még soha nem jártam tengerparton, gyermekemet szeretném meglepni (28 éves) egy utazással, Krétára gondoltam. Egy jó kis pihenős, nézelődős helyre gondoltam, szállás a tengerparton (vagy közel), aránylag megfizethető. Aki járt már ott, biztosan akad egy-két jó ötlete.

2017. júl. 29. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok jo hely van Gorogorszagban. Biztos Kreta is nagyon jo hely, de en Korfut ajanlanam. Gyakorlatilag az egyik legolcsobb celpont a szebb szigetek kozul es boven van lehetoseg tengerparti lazulasra es kicsit "porgosebb" pihenesre is.
2017. júl. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Szeptember állítólag rizikós Korfu. Inkább Kréta. Ha nem szeptember lenne akkor viszont egyértelműen Kréta. :)
2017. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Időjárás kiszámíthatatlan - Korfu. Állítólag lehet eső.
2017. júl. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Én Korfu mániás vagyok,nagyon sokat vagyok kint,de szeptemberben NEM ajánlom! Eső nagyon gyakori,múlt évben szinte minden nap nem esett,hanem zuhogott! Ki sem tudsz mozdulni! Inkább Kréta,ha igazán jó meglepetést,kellemes nyaralást akarsz szerezni! Vagy Ciprus,az is gyönyörű és még novemberben is lehet napozni,fürdeni! :)
2017. júl. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!