Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hét kontinens van a világon?

Hét kontinens van a világon?

Figyelt kérdés
Én hatról tudtm
2017. okt. 1. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Ázsia,Afrika, Észak-Amerika, Dél-Amerika, Antarktisz, Európa és Ausztrália.
2017. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hetedik Atlantisz :-D

Amúgy inkább 5, Amerikát gyakran egynek veszik.

2017. okt. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Zélandia, Afrika, Eurázsia, Antartkisz, Észak amerika, Dél amerika, Ausztrália. Európát tekinthetjük Ázsia félszigetének, csak kitalált kontinens. Azt hiszem semmit sem hagytam ki.
2017. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
U basszus kihagytam Oceániát, úgy tudom az is külön kontinens
2017. okt. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Öreg ember vagyok. Nekem még a gaz komcsik csak ötöt tanítottak.

Európa, Ázsia, Afrika, Amerika, Ausztrália, s hatodikként említették, hogy hát a Délisark..., de az lakatlan.

A fent írt Európa és Ázsia egyként kezelése logikus. De akkor Amerika is egy, nem kettő.

2017. okt. 3. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hogy hány kontinens van,nézőpont kérdése.Egészen pontosan:Amerikát egynek vesszük,vagy "kettébontjuk" Észak-és Latin-Amerikára(utóbbi Közép -és Dél-Amerika)?Európát és Ázsiát is tekintik egynek,Eurázsia néven,a határ az európai és az ázsiai fele között az Urál.
2017. okt. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!