Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 1 napos buszos kiránduláson...

1 napos buszos kiránduláson hogy lehet kialakitami kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
2017. dec. 10. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
pl. beleülsz a sofőr ölébe.
2017. dec. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ugy, mint barmilyen mas helyzetben: beszelgetsz emberekkel es jofejnek tunsz, ha kolcsonos a szimpatia, elkered az elerhetoseguket es jovobeli kozos kirandulas rendezese celjabol.
2017. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
56%

Én tavaly voltam így Bécsben a tesómmal. Nagyon jó volt, csomó emberrel jóban lettünk, ittunk velük, beszélgettünk, meg nem is nyugdíjas korosztály volt ott azért.

De ilyen életreszóló dolgokat ne remélj, eleve mindenki megy valakivel, nem egyedül utazik. Beszélgess szerintem.

Én jártam úgy, hogy befizettem egy sulis kirándulásra, 3 napos, barátnőm meg lebetegedett, ezért mehettem egyedül. Nem mondom, hogy életem legjobb kirándulása volt, de rengeteg évfolyamtársammal jóban lettem,mert beszélgettem, ittam velük, szórakoztam, egymás mellé kerültünk kajáldában. Feltaláltam magam.

2017. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!