Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti hova szoktatok utazni nyáron?

Ti hova szoktatok utazni nyáron?

Figyelt kérdés
Írjatok hogy családdal, egyedül vagy mással és írjatok kort és nemet is.

2018. márc. 9. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyaralóba, de néha apartmant veszünk ki. Én Manci meg gyerekek, de néha a szomszéd Teriék is jönnek.
2018. márc. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hotelbe szoktam. Férjemmel. Kor nem
2018. márc. 10. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Párommal.


Svájcon belül erre-arra (2-3 nap), és nyáron pár napra haza is megyünk (bár az nem nyaralás, inkább agyfx a hülye közlekedés miatt), valamint egy hetet a tengernél töltünk (Horvátország, Szlovénia, olaszok, attól függ).

2018. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29n
2018. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rokonokhoz családdal Belaruszba, ezen kívül meg gyakorlatilag bárhová Észtországtól Görögországig, ahol van vízpart és a társaság is lehet család, barátnőm, baráti társaságom, ahogy sikerül. Ja meg a balatoni nyaralóba hétvégente.
2018. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"írjatok kort és nemet is"


Te pl. milyen korú vagy és miért kérdezted ezt?

2018. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ami fix, az pár nap Balaton barátokkal, minden más ad hoc alapon. Voltam nyáron Görögországban, Belgiumban, Olaszországban, Horvátországban, Angliában vagy Kazahsztánban (meg még csomó másik helyen, de nem akarok mindent felsorolni).
2018. márc. 15. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában apámmal és az ő ismerőseivel Görögországba, ilyenkor egy noname tengerparti faluban bérelünk egy apartmant és onnan megyünk országotnézni. Ezen felül egyedül is szoktam utazgatni, de nekem nincs rá annyi keretem, mint apámnak, szóval én olcsóbb, közelebbi országokba szoktam menni, pl Horvátország, Csehország, stb.


19/L

2018. márc. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
22/F és a Járda szigetekre :D
2018. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!