Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Oszkár, blablacar, flixbus...

Oszkár, blablacar, flixbus ezek megbízhatóak? Kimernétek menni külföldre velük?

Figyelt kérdés
2018. márc. 21. 09:24
1 2
 1/18 D. Brasco ***** válasza:
76%
Nqgyon sokaig oszkaroztam rendszeresen kulfoldre....volt hogy en voltam a sofőr,volt hogy engem vittek!csak ajanlani tudom!Nem kell félni tőle!
2018. márc. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Necces.

Akár sofőrként, akár utasként.

Én nem bíznám az életem egy tök idegenre, akiről azt sem tudom, hogy van-e jogsija, mennyit vezetett, miket csinált.

Ismerőssel utaztam már úgy, hogy meghirdette az utat, hogy többen legyünk. Egy részeg, nem túl bizalomgerjesztő férfi jelent meg útitársként! Szuper volt!

Külföldre meg pláne nem mennék.

Külföldi munkánál vannak általában szervezett fuvarok. Inkább azzal mennék.

2018. márc. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Svájcba megyek rokonhoz. Repülőzés nem jöhet szóba mert kutya is jön velem.
2018. márc. 21. 10:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Vonat? Ha korán megveszed, tök áron lehet kapni vonatjegyet.
2018. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 D. Brasco ***** válasza:
33%
Mondjuk ezt az elejen ia irhattad volna hogy kutyat is vinnel!Igy teljesen felejtős a dolog.....legalabb is az oszkar meg a bla-bla biztosan....a flixibust nrm ismerem!De a telekocsisok biztos nem fognak allattal kinlodni!
2018. márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Oszkáron külön jelezve van, hogy melyik sofőr visz állatokat. Plusz rokonom is utazott már ilyen szolgáltatással úgy, hogy hozta-vitte a kutyáját.
2018. márc. 21. 10:26
 7/18 D. Brasco ***** válasza:
28%
Jó.....csak ezzel a lehetséges sofőrök száma rögtön a tizedére csökken.....ha nem tovább!
2018. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Konkrétan találtam egy kisbuszt ami aznap megy meg az nap jön amikorra terveztem..

Csak nem tudom, hogy be merjem e vállalni. :D

2018. márc. 21. 10:46
 9/18 anonim ***** válasza:
Nézd, a kisbuszozás tényleg spórolásra jó. Meg ezek szerint kisállatszállításra. De ettől eltekintve tuti nem kenyelmes, volt már szerencsém ilyen utazásokhoz...
2018. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Én pl. biztosan nem mennék egy olyan kisbusszal, ahol a többi állat mellett még kutya is lesz.

:)

2018. márc. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!