Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova érdemes menni nyaralni...

Hova érdemes menni nyaralni repülővel Eu-n belül? Homokos strand legyen és kérlek saját tapasztalatot írjatok.

Figyelt kérdés
Sok szép strand olyan helyen van ami autóval közelíthető meg. Autóbérléssel oldottátok meg?
2018. ápr. 14. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Olyat hirtelen csak Athénban tudok, ahol városi tömegközlekedéssel el tudsz jutni a reptérről a strandig.


De ha mondjuk belefér az, hogy a nyaralás elején és végén repülve és bérelt autóval vagy busszal utazva elmenjen fél-fél nap, akkor ajánlom Ulcinjt (Podgoricából) vagy Sarandát (Tiranából). De Velenncéből is tök jó homokos strandokat élhetsz el így.

2018. ápr. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Észak kelet olaszorszagban az adria bármelyik turista gettója megfelelő választas lehet gradtól riminiig
2018. ápr. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én valamelyik görög szigetre mennek, nekem a kedvencem Paros, de közvetlen utána Naxos és Milos.


Én hajóval érkeztem a szigetre, de van reptér is, ahonnét van transzfer szolgáltatás.


Bár nekem Malaga is nagyon tetszett, ott szerintem semmi szükség autóra.

2018. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam a Kanári szigetek a nyerő.

Mindegyik szigetnek megvan a maga szépsége. Olcsó és tömegközlekedéssel is megközelíthetők a strandok.

Kocsibérlés és az üzemanyag olcsó.


Eu és schengeni övezet.

Én télen járok oda, mert nyáron esély nincs szabadságra.


De szemezek Guadeloupéval is.

2018. ápr. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kanárit mi is néztük, Fuerteventurat. Viszont mennyire igaz, hogy 22 foknál nem melegebb az óceán? Meg állandóan fúj a szél, nem zavaró?
2018. ápr. 15. 11:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ibiza elég jól bejárható busszal. 1-2 napra max autót érdemes bérelni.
2018. ápr. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!