Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hollandiában vannak ilyenek?

Hollandiában vannak ilyenek?

Figyelt kérdés
Bnőm kint él hollandiában, mindig mindenröl küld képwket hamarosan én is kiszeretnék menni majd hozzá, viszont nekem már feltűnt, hogy pl vásárol gyógyszert, vagy bármit mindenen magyarul van a szöveg... vannak kint ilyen boltok v épp gyógyszertárból is vesz vsak példának algopirynt mutatja a dobozt és alatta nagy betükkel hogy fájdalomcsillapító! Hogy van ez most? A válaszokat előre is köszönöm.

2018. ápr. 21. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Van egy olyan érzésem, hogy te egy átverés áldozata vagy...
2018. ápr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mikor tanulod meg végre, hogy nem hiszünk a nőknek!!
2018. ápr. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Őőő... Biztos vagy benne, hogy kint él Hollandiában? Csak mert itt sem kapsz gyógyszert, amire hollandul vannak ráírva dolgok.
2018. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam,úgy vagy megvezetve ahogy kell.Én már rengeteg országban éltem,de eddig még minden gyógyszerre az adott ország nyelvén volt ráírva...
2018. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Sőt. Mindenütt magyarul beszélnek, magyar nyelvűek az újságok, a tv műsorok, minden
2018. aug. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Vannak magyar boltok hollandiábab.

Sok dolgot mint pl az emlitett gyógyszert sem lehet kapni hollandiában.

A magyar boltokban meg tudod venni.

Mert még mindig ott tartunk hogy a magyarok nagy része nem beszél semmi nyelvet a másik fele meg hát se tb se lakcim se semmi

Igy marad a 2-3x olyan drága magyar bolt

2019. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

"Mert még mindig ott tartunk hogy a magyarok nagy része nem beszél semmi nyelvet "


Te beszélsz, amikor még magyarul sem tudsz?

Régen láttam már ennyi helyesírási hibát!!

2019. febr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Legszomorubb hogy gondolom te sem fizetsz tb-t se lakcimed nincs.
2019. febr. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!