Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyar katonák folyton misszió...

Magyar katonák folyton misszión vannak Afganisztánban? (Fontos dolgok lent! )

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy a magyar katonák utaznak Afganisztáni de akár mád ilyen jellegű misszióra ahol a helyi katonaságot erősítik. Viszont azt nem tudom hogy folyton váltják egymást fél évente vagy évente mert gondolom ott folyton háború van.

2018. máj. 5. 19:22
 1/1 anonim válasza:
100%
Nekem keresztapám volt kint kétszer fél-fél évre. De úgy tudom egy évre is lehet vállalni. Nem maradnak kint nagyon sokáig, azt hiszem fél éves-éves missziók vannak általában, talán többször is ismételhető egymás után, sajnos ezt nem tudom pontosan. (De azért ezt nem úgy kell elképzelni, mint az amerikai filmekben. Nem olyan gyakran mennek bele a háború közepébe, szerencsére.) De ahhoz, hogy kimehess egyrészt katonának kell lenned, másrészt akkor is van azért általában egy "válogatás" (nyilván a jelentkezők számától függően). Nem mellesleg szép pénzt lehet érte felvenni, de szerintem nagyon bátor dolog kimenni. Te is szeretnél?
2018. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!