Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Felejtettél már otthon valamit...

Eduscho 22 kérdése:

Felejtettél már otthon valamit mikor nyaralni mentél? Mi volt az? Statisztikát készítek, ezért kellenek a válaszok! ;)

Figyelt kérdés
2018. máj. 9. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte mindig elfelejtek valamit, de semmi olyat, ami igazán fontos. Most egy hónapja alvós cuccot nem vittem a kéthetes nyaralásomra, de nem is hiányzott.:-) Viszonylag kevés holmit cipelek, elég egy hátizsák vagy más, kézipoggyász méretű táska, inkább mosatok helyben néhányszor, ha kell.
2018. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

- naptej 98%-ban mindig - nekem nem kell, páromnak igen, de ő a technikai dolgokat pakolja, én meg elfelejtem.


Ennyi, mindig összeírom előző héten, mi kell, és folyamatosan húzom a listáról, ahogyan a bőröndbe kerül.

2018. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszer volt, hogy valamit otthon felejtettem (pl. alvóruhát, összekészített fehérneműs zacskót, töltőt/adaptert), de fontos dolgot soha. Igaz, nálam a fontos dolog kimerül a pénztárca-bankkártya-telefon-személyi/útlevél négyesben, minden más pótolható a helyszínen. Mostanában már piperecuccokat se nagyon viszek, inkább a helyszínen veszek egy sampont/tusfürdőt és használok amennyit használok, a többit pedig ott hagyom a szálláson.
2018. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefon töltőt.
2018. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szintén telefontöltőt, két hétig a legkülönbözőbb emberektől kellett töltőt tarhálnunk akikkel még véletlenül sem beszéltünk egy nyelvet.
2018. máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!