Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Következő nyáron külföldön...

Következő nyáron külföldön szeretnék dolgozni. Milyen lehetőségeim lennének?

Figyelt kérdés

Esetleg van valakinek konkrét tapasztalata, vagy tudna ajánlani valamit? Egyetemen tanulok, szakképzettségem nincs, de beszélek angolul és oroszul. Hol lenne érdemes keresgélnem?


Köszönöm előre is, ha valaki segít! :)


2018. júl. 2. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Angliában élek. Minden nyáron az unokahúgom (aki most 19 éves) kijön dolgozni. Én nyomdában dolgozom, állandóan szükség van nyáron betanított munkásokra a nyári szabadságok miatt vagy mert sok a meló. Így én mindig beviszem.

Idén nyáron a barátnőjét is bevittem.

De ez nem csak az én munkahelyemen van. Nyáron állandóan van felvétel mekiben, éttermekben, szállodákban. Ha nincs ismerősöd akkor is érdemes úgy kijönni, hogy kint keresel melót. Nem kell mondani, hogy diákmeló ( mert azzal nem sokra mész) Legyen normál meló, és pár hónap munka után szépen felmondasz. Így egyszerűbb. Legalábbis, én így szoktam segíteni barátaim gyerekeinek.

2018. júl. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 D. Brasco ***** válasza:
0%

"Egyetemen tanulok, szakképzettségem nincs, de beszélek angolul és oroszul."


Ilyen kvalitásokkal mc donalds parkoloban sepregetni jó leszel orosz vagy angol nyelvterületen,de azt is csak akkor ha tényleg beszéled is a nyelvet és nem csak annyit tudsz hogy egy eldöntendő kérdésre tudsz annyit mondani hogy da vagy yes

2018. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!