Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti vinnétek magatokkal pénzt?

Ti vinnétek magatokkal pénzt?

Figyelt kérdés
Külföldre költözök, mint bébiszitter.. A család már ki fizette a repülőjegyemet illetve náluk fogok lakni és enni is.. Tehát teljes ellátást kapok. :) úgy gondoltam hogy mindent megveszek ami kell nekem itt Magyarországon. Hülyeség ha nem viszek pénzt?
2018. júl. 21. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Igen hülyeség. Legalább annyi legyen nálad, hogy vészhelyzet esetén tudj venni egy repjegyet.
2018. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Mindenkepp vigyel legalabb egy ezrest (dollar)
2018. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Legalább annyi pénz legyen nálad, hogy vész esetén haza tudj utazni. Meg aztán ha hirtelen szükséged lesz valamire, nem tudod megvenni, de még egy fagyit sem tudsz enni...
2018. júl. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alap!, hogy legyen nálad 50 chf/euró.
2018. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerencsétlen gyerekek!

Olyan bébiszittert kapnak, akinek kevesebb esze van mint nekik...

2018. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Norman Bates ***** válasza:
En par eve voltam Aupair, penz nelkul mentem ki (csoro voltam). Sajnos a csalad ahova kerultem eleg creepy volt, szerencsem volt, hogy talaltam neten masik csaladot, kulpnben bajban lettem volna penz nelkul. Ha van penzed/van aki tamogat, akkor mindenkeppen vigyel magaddal.
2018. júl. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!