Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szép napo! Szabadkára mennék...

Zarta kérdése:

Szép napo! Szabadkára mennék holnap. Még nem voltam ott piacon . Hol érdemes át menni és mi az amire oda kell figyelni? Ill. minden jó tanácsot el fogadok. Köszönöm.

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 10:46
 1/3 anonim válasza:
Ne a nagy határon menj, ott mindig hatalmas sorok vannak.
2018. júl. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Azt hiszem, hogy útinform-on meg tudod nézni, melyik átkelőnél mennyi a várakozási idő. Vigyázz, mert (ha jól tudom, akkor) a kis határok reggel 7-kor nyitnak! Ezt csak azért mondom, mert érdemes korán odamenni, mert olyan fél 2 körül (főleg ha nem éri meg az árusoknak tovább dekkolni) elkezdenek pakolni. Szóval ha megérkeztél, akkor a ,,főbejárattól'' néhány méterre lévő őrzött parkolóba tudod letenni a kocsit 300 (talán 350) forintért egész napra az autót. Meglepően kedvesek az emberek, mindenki beszél valamilyen szinten magyarul. Ha korán érsz, akkor jó, ha van nálad néhány ezer forintnak megfelelő ezres, mert a nap elején még nem biztos, hogy 10.000 forintból vissza tudnak adni. Piát ne vegyél, mert lehet, hogy kotyvasztott szarok, nehogy bajod legyen tőle!!! Enni nyugodtan ehetsz ott, a husikat általában miután kiválasztottad a kaját, akkor átsütik, ami némileg fertőtlenít. A parfümökkel vigyázz, mert a (nagyjából az eredetihez hasonlónak mondható) testerhez képest amit megveszel nem feltétlenül mondható ugyanaznak.

Ennyi jutott most hirtelen eszembe, remélem segítettem.

2018. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ui. Bocsi a szóismétlésekért
2018. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!