Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Költözzünk vagy ne?

Költözzünk vagy ne?

Figyelt kérdés
Kaptunk munkalehetőséget Ausztriából, kint élő rokonaink segítségével, de nem tudjuk, hogy elfogadjuk e. Két lányunk van, 13 éves és 17 éves, mindkettőnek még két éve van iskola befejezése előtt. Így megéri belevágni?

2018. szept. 2. 12:07
 1/8 anonim válasza:
91%
Attól függ, mit szeretnétek ti is mit szeretnétek a gyerekeid? Ha nagyon rossz itthon a helyzetetek én azt javaslom válaljátok el, de ha nem sürgős és a gyerekeid sem akarnak akkor ne. Azért mégis más egy másik országban tanulni.
2018. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyikőtök mehetne, nincs az olyan messze. Viszont a tapasztalat első kézből sokat segíthet a jövőre vonatkozó tervezésben.
2018. szept. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én és a nagyobb lányom mennénk, a feleségem nem nagyon, nagyon honvágyas típus, kisebb lányom pedig fél az idegen nyelvtől és attól, hogy nem lennének barátai. Én így is csak hétvégente járok haza, így ott mindig együtt lehetnénk délutánonként, családostól. Nem tudom, hogy ha előre kimennék, az jó ötlet lenne-e
2018. szept. 2. 14:02
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Nehogy már vadidegenek döntsenek érett, felnőtt emberek helyett. Akkor már inkább dobjatok fel egy érmét!
2018. szept. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Ebben az esetben nem konnyu a donteshozatal, Angliaban elek ismerek sok csaladot akik kijottek voltak akik nem tudtak megszokni az ismerosok, baratok, rokonok hianyat es a gyerekek is nehezen illeszkedtek be, vilagot latni kiprobalni valami uj dolgot, fugg attol is hogy most milyen pozicioba dolgoztok otthon ha fix biztos helyetek van boldogok vagytok lehet inkabb maradnek, viszont ha nem akkor egy probat meger. Legrosszabb esetben tanultok egy kis idegennyelvet es meg penzt is tudtok gyujteni, szereztek kulfoldi baratokat es meg vilagot is lattok :)

Szep napot es sok sikert!

2018. szept. 4. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Ezen okok miatt én a helyetekben én Sopront választanám ès onnét keresnék osztrák munkát. Az árak azért nem osztrákok ( igaz magasabbak mint itthon) de a magasabb fizuból elég jól élnek ott az emberek. Így azért akkora honvágy sincs, meg a gyerekeknek is jobb.
2018. szept. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"(igaz magasabbak mint itthon) de a magasabb fizuból elég jól élnek ott az emberek. Így azért akkora honvágy sincs"


Mi a fene, Sopron mióta nem Magyarországon van?

2018. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%
Hát itt az átlag életszínvonal szerintem duplája az országosnak. Tiszántúlnak meg szerintem a triplája. Budapestet leszàmítva értendő ez.
2018. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!