Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedul utazni?...

Ti szoktatok egyedul utazni? Ha nem, hol tudtok utitarsat talalni?

Figyelt kérdés
En szeretnek majd egy-ket kornyekbeli orszagba utazni de a barataim nem akarnka velem eljonni ido-es penzhianyra hivatkozva , igy egyedul maradtam. A kerdes az lenne mennyire biztonsagos es jo egy utazas egyedul? Vagy ha tarsat szeretnek korombeliek kozul , hol lehetne keresni hasonlo embereket? Elsosorban 18-25 ev kozotti emberekre gondolom :)

2018. szept. 7. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
szoktam
2018. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Ritkán, de kimondottan szerettem azokat az utakat, ahova egyedül mentem. Mondjuk ez személyiségtől függ, mennyire tudod egyedül jól érezni magad. (Vannak útitárskereső oldalak, de én ezerszer inkább megyek egyedül bárhova, mint idegenekkel, úgyhogy nem tudok róluk sokat.)
2018. szept. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

"(Vannak útitárskereső oldalak, de én ezerszer inkább megyek egyedül bárhova, mint idegenekkel, úgyhogy nem tudok róluk sokat.)"


Ja, egy nagy lutri idegennel megindulni, tapasztalat. Utazas elott osszejottunk parszor, beszelgettunk, normalisnak tunt, aztan kiderult, hogy egy degeneralt barom. :D

2018. szept. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Én rendszeresen utazom egyedül, sokkal jobb, mint folyamatosan alkalmazkodni másokhoz.
2018. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Társasággal én nagyon szívesen utaznék mindenfelé! :) F
2018. szept. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

31 éves férfi vagyok.


Július végén én is egyedül mentem ki 1 napra Münchenbe busszal.


Most mennék Hollandiába vagy a Balti-tengerhez, de nincs kivel. Lehet, h megint egyedül megyek, ha megunom az egészet.


Az a baj, h rosszul tájékozódom, és marha unalmas egyedül.

2018. nov. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"1 napra Münchenbe busszal."


Mondjon bárki bármit, te egy ZSENI vagy! :D

2018. nov. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

30 eves nő vagyok.

Elsőrban szintén nő utazotarsat keresnek, Marcius 15-ikei hetre, 4-5 napos utazasra.

Írjatok;)

2019. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!