Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kicsit idősebbeknek már miért...

Kicsit idősebbeknek már miért nincsenek ilyen lehetőségei?

Figyelt kérdés

Anno nézegettem,hogy lehett pályázni ingyen vízumra egy két orszégban,csak a feltétel az volt dolgozni kell de 3 havonta új munkahely kell mindig és 1 éves vízumot kapott 100 jelentkező.Most találtam egy másik lehetőséget is EVS a neve ugye ezek sokszor azért vannak,hogy tanulni is lehet új dolgokat vagy ismerkedni más kultúrákkal emberekkel,meg akinek nincs pénze külföldre utazgatni így meg teheti.De mindenhol csak is a húszas évűeket vagy max 30 nagyon max 35 ig támogatnak.Kicsit idősebbeknek miért nincsenek ilyen lehetőségek?


[link]


Vagy aki kicsit idősebb vagy idősebb az már nem számít semminek sem?



2018. szept. 28. 01:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezeket főleg a friss generációkra alapozzak. 20as eviekben jaro fiatalok, aki meg tanulnak, nem (feltétlenül) elkötelezettek. Mig ugy gondoljak, hogy egy 30+ személynek mar rendes munkája van es családja, de legalabb mar nagyon aj tervben van.
2018. szept. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NÁLUNK nem számít senkinek. A világ más részein fiatalokat a pályakezdés mélyebb rejtelmeibe vezetnék be. A 35-ön túliak normál körülmények között már megállapodtak, van kellő tapasztaltuk és tőkéjük, maguk is elboldogulnak. Hogy ez nálunk nem érvényes, arról többek között ez a korosztály is alaposan tehet.
2018. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

# 2


Szerintem meg a világon mindenhol van,hogy harminc felett nem köteleződött el vagy nem vert gyökeret.Szóval az egy általánosítás,hogy ilyenkor már mindenki dolgozik,meg családja van meg fix ponton helyezkedik el meg van akkora tőkéje.

2018. szept. 28. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze en is tudom. De az általánosítasbíl indulnak ki.....

(2es voltam)

2018. szept. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na mindegy,akkor lehetőség nuku
2018. szept. 28. 20:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugye mennyire ciki ennyire "öregnek" lenni?!

Te is abban a hitben élsz amikor azt hangoztatták, hogy "fiatalok, tiétek a jövő".

Most már látod a jövőt...a jövődet.

2018. szept. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!