Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapesten mekkora romlást...

Budapesten mekkora romlást tapasztal az, aki csak néha jár ott, pl mert nyugatra költözött?

Figyelt kérdés
Magának a városnak nagy elmaradása van nyugattól? Tisztaság, közbiztonság, utak állapota, közlekedés, intézmények, közlekedési eszközök akadálymentessége stb?
2018. nov. 9. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Budapest és a többi hazai városok többségének a mentális atmoszférája mára rosszabb mint a sorkatona időkben a laktanyáké volt belül. Pedig a balkáni háborúkor voltam sorkatona. Viszont ami meglep, hogy a világ legélhetőbb városának, Bécsnek a mentális atmoszférája is ugyanebbe a negatív irányba mozdult el az utóbbi kb. 20 év alatt.
2018. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nyugaton élek (bár ez így tág, tudom), de a lényeges különbség csak az, hogy itt több a pénz. Az emberek többsége itt sem pozitív.
2018. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most elsősorban nem az emberi jellemre gondolok. :)
2018. nov. 9. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

2-es vagyok


Ahol én élek, ott tök átlagos, hogy a busz fél-1 órát késik. Hajléktalanok vannak, de mondjuk nem aggresszívek. Közbiztonság oké, de én Budapesten részegen, hajnalban nőként is mindig hazaértem épségben. Tisztaságról csak annyit, hogy a folyóban, ami átfolyik a városon, hűtő és vasaló deszka is van dobva.

2018. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Érre poll korrekten nem lehet válaszolni
2018. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Budapest a legbiztonságosabb város, itt éjszaka is nyugodtan sétálhatsz ellenben sok nyugat európai várossal.

Nem tudom miről beszélsz.

2018. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ugye ironizálsz?
2018. nov. 11. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ironizáltam.

Gondolom még sok helyen nem jártál külföldön, azok szokták leszólni Budapestet..

Menj ki pl. Londonba, vannak részei ahol fehér embert sem látsz, ott sétálgass éjszaka.

Vagy a rengeteg patkányról nem beszélve, Budapest az egyetlen nagyváros ahol nincsenek.

2018. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs már úgy elmaradva. A fiatalabb generáció nagy része meg úgy veszem észre nyitottabb, "nyugatibb" felfogású, mint mondjuk pár éve. Szemét, hajléktalan meg mindenhol van, van ahol gázosabb a helyzet szerintem, mint nálunk. (Homelessek ugye már belvárosban szinte nincsenek is.) ol. Párizsban sokkal több a szemét. Viszont patkányt én pont láttam fényes nappal az egyik mekinél nálunk! :D
2018. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!