Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A budapesti állatkertben...

A budapesti állatkertben tudok fizetni SZÉP kártyával ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Az öcsém nevén van a kártya, viszont ők nem használják fel és ezért nekem adná. Mennyire nézik fizetésnél, hogy ki a tulajdonosa a kártyának?
2018. nov. 17. 16:57
 1/3 anonim válasza:

Még lehet az öcséd se tudna vele fizetni. Ugyanis nem mindegy, hogy mire van fenntartva a SZÉP kártya. Nekem pl. nem fogadták el, pedig én voltam a kártya tulajdonosa.

Amúgy más kártyájával nem gondolnám, hogy tudnál fizetni.

2018. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A szabadidő fülön van rajta pénz, elvileg jó oda.
2018. nov. 17. 17:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg nem fizethetsz, gyakorlatilag nekem nem szokott problémát okozni (alá is kell írni, tehát ha nő vagy, akkor bajos lehet.) Az állatkertben konkrétan még nem használtam, de szerintem ott se kérnek személyit.

A hivatalos megoldás az, hogy elmegy veletek a kapuig, ő veszi meg a jegyeket (akár előre, ha lehet ilyet), utána pedig ti mentek be.

2018. nov. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!