Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapest elmaradottsága...

Budapest elmaradottsága nagyon szembetűnő a nyugat-európai nagyvárosok után?

Figyelt kérdés
A kosz, a rossz állapotú épületek, a közbiztonság, a lecsúszott réteg jelenléte, a járművek állapota, a metróhálózat fejletlensége stb?
2018. nov. 29. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16%
Az. mintha 50 évet ugranál vissza az időben vagy még többet.
2018. nov. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
51%
Rengeteget utazom, sok nagyvárosban megfordultam, ill. egy külföldi fővárosban élek, de egyáltalán nem tartom Budapestet elmaradott helynek. Tipikus nagyvárosi problémákkal küzd, mint bármelyik másik. "kosz, a rossz állapotú épületek, a közbiztonság, a lecsúszott réteg jelenléte, a járművek állapota, a metróhálózat fejletlensége" Ez máshol is így van, sőt, sokkal durvábban. Látogass el például Londonba, na de nem a turistalátványosságok környékére, egyből elkezded értékelni Budapestet. Elmaradást maximum az emberek mentalitásában látok, de az már egy teljesen más téma.
2018. nov. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Aki szerint Budapest elmaradott, az nem utazik eleget. Jártam Európa összes fővárosában, Rejkjaviktól Moszkván és Tiranán át Vaduzig mindenhol és Budapest simán erős középkategória. Ha Bernhez meg Oslóhoz hasonlítja az ember, akkor persze koszos meg többet késik a helyijárat, de simán tisztább, mint Párizs, Róma vagy London.


Budapest az egyik legjobb város a világon, szerintem legalábbis mindenképp.

2018. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
51%

a Budapesti közbiztonság az egyik legjobb jelenleg európában.

nem tudom mit kell mindig siránkozni.

2018. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!