Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hova utaznátok el legszívesebb...

Hova utaznátok el legszívesebben és miért? És mi az, ahova soha nem mennétek el és oda miért nem?

Figyelt kérdés
2019. jan. 23. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen : Spanyolország, Peru, Hollandia, Ausztrália

Tetszenek ezek az országok ezekre a helyekre jó lenne eljutni, de Amerikában már voltam.


Nem : Dél-Szudán, Szomália, Afganisztán

Nem vagyok öngyilkos-jelölt.

2019. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahová az ember keze még nem tette be a lábát. :-))
2019. jan. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

IGEN


USA: Nagyon érdekel, hogy hogy néz ki az a hely a valóságban, amit eddig csak a hollywoodi filmekben láthattam. Minden nagyobb városában szívesen eltöltenék egy pár napot.


Dél-Amerika: Imádom azt a tipikus latin hangulatot. Végtelen, napsütötte tengerpartok, forró nyár, gyönyörű nők.


Afrika: Itt igazából a természet az, ami érdekel. Az esőerdők, a sivatagok, szavannák. Persze ilyen helyeken járni felér egy kisebb öngyilkossági merénylettel, de ha alaposan be lennék biztosítva, mindenképpen eltöltenék egy-két napot a vadonban.


Írország: Itt igazából már jártam és csak ajánlani tudom mindenkinek. Na persze ez nem azoknak való, akik a forró nyarat kedvelik. Viszont (pl. St. Patrick's day idején, de amúgy is) a hangulat felejthetetlen. Egy igazi életérzés. Kedvesek, közvetlenek az emberek. A kocsmákban megállás nélkül kelta muzsikákat játszanak élőben, miközben csak úgy folyik a sör meg a whisky.

Esztétikailag nagyon hasonlít az Egyesült királyságra, de egyébként egy teljesen más világ és ezt pozitívumként értem. Ide még legalább egyszer életemben mindenképpen el szeretnék menni.


Franciaország: Egy másik különleges és ezerarcú ország, ahol még nem jártam. Őrá is kíváncsi vagyok.


Olaszország: Bár északi részén már jártam, de az igazi olasz feelinget ott nem sikerült megtapasztalnom. Szívesen bejárnám egyszer az egész országot.


Japán: Bár nem túlzottan érdekel a távolkelet, Japán azért mégiscsak egy piszkosul fejlett ipari nagyhatalom és ezért szívesen ellátogatnék oda is.


NEM:


Oroszország/Arab országok/Kína: Valamiért nem elég érdekesek számomra és nem is kimondottan szimpatikus a kultúrájuk.


SEMLEGES:

Ausztrália egy kicsit kakukktojás. Elvagyok a gondolattal, hogy még nem jártam ott, bár tudom, hogy ott is rengeteg látnivaló van.

2019. febr. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Ahova igen:

Észak-Amerika

Dubai

Engem inkább a nagyvárosok vonzzanak


Ahova nem:

Keleti szegény országok

Kína

Engem soha nem vonzzott Kína, sem a kelet

2019. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!