Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ősszel vagy télen hová érdemes...

Ősszel vagy télen hová érdemes elutazni, ha tengerpartra szeretnénk menni, repülővel, és főként olcsón? Ki merre volt legutóbb, és mennyiből jöttetek ki költőpénzzel együtt?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

Kérdés, hogy mit akarsz tengerparton csinálni?

Csak sétálgatni és kirándulni, várost nézni, vagy kimondottan fürdös nyaralásra akarsz menni.


Ha kirándulni és nézelödni csak akkor igazából mindegy hova mész, keress a neten helyeket és oda járatokat, akár 10 ezer Ftbol is kapsz oda vissza jegyeket.

Mi voltunk össze a Balti tengeren, ami szuper volt, kb 10 fok állandóan.

De most januárban Mallorcan voltunk 17 fok és végig napsütés. De körbe utaztuk a földközi tengert, és igazából mindenhol jó idö volt.


Ha fürdeni akarsz akkor indiától keletebre vagy délebre esö területek jók. Pl srilanka, thailand, bali, Maldiv, seychellen, vagy közép, délamerika(karibik).

Ezeken a részeken viszont most fözezon van így a jegyek is a legmagassabbak.

2019. febr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi Szeptemberben voltunk Spanyolországban, az már nem főszezon, de 40 fok volt és fürdeni is lehetett.
2019. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eilat. Téli menetrendben általában benne van a fapadosok kínálatában, 10 alatt meg lehet úszni a jegyet, a tenger mindig kellemes 22-23 fok, ha éppen a levegő is efölött van ami elég gyakori akkor az szinte tökéletes strandidő. Szállást lehet olcsón kifogni, airbnb-k egy hétre 40-50 körül, hostel 30 körül. Költőpénz az viszont kell mert nem olcsó hely, de ha nincsenek nagy igényeid, akkor az sem vészes.
2019. febr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
#1 ne legyé mán ekkora sznob, "Thailand"
2019. febr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miami? Én decemberben voltam, 2 hétig hámlottam utána, úgy leégtem.
2019. febr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ősszel Őszig rengeteg időd van. Kezdjed el használni az azair.com programot, keress tengerpartra vagy jó helyekre. HNézegesd a google flights ajánlatait. Ami tetszik, arra állíts be árfigyelést.

Szeptember előtt ne foglalj, addig csak nézelődj.

SZállást keress a trivago-n.

Ha nincs más ötleted, MOntenegro, Tirana,Eilat ki fog jönni 6000 Ft-ért retúrban, a szállás sok helyen bagóért van.

Ha ügyes vagy, egy hét all inclusive szállás + repjegy 40eFt/fő.

2019. febr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, őszig utánanézek ezeknek a helyeknek :)
2019. febr. 8. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!