Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utaztál már potyautasként...

Utaztál már potyautasként tehervonaton?

Figyelt kérdés
Mit szállító tehervonatra sikerült feljutnod, és mennyi ideig mentél vele? Milyen volt az út? Észrevettek?
2010. júl. 9. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon nagy!!! Én még nem, de neked sok sikert!
2010. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Úgy mint a filmekben? Hogy felugrasz a nyitott vagonba?


Még nem. x)

2010. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elsö vok. Engem az érdekelne, hogy hogyan lehet leszállni?? 1 darabban, élve.
2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát még nem...
2010. júl. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Leszállni is úgy lehet, mint fel. Amikor áll a vonat. Néha fél napra is félreállítják a szerelvényt egy-egy állomáson, ha nem "életbevágóan fontos" szállítmányról van szó. Úgy gondolom, üres kocsiban érdemes utazni, aminek oldalra húzható az ajtaja. De ha bezárják, nem tudom, hogy jössz ki belőle. Ha észrevesznek, szerintem nem történik semmi.
2010. júl. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Ez nem annyira vicces,életveszélyes.Honnan tudod,hogy nem vegyianyagot,mérget szállítanak?Nem írják rá neked külön,hogy légyszi ne szállj már fel rá,mert halálos méreg van benne,amiből nem kellene még csak belélegezned sem.Volt ilyen ismerősöm,addig kínlódott,míg beleesett a gázolajos tartályba,olyan mérgezést kapott és olyan betegségeket(gyógyíthatatlanokat)szedett össze,hogy csoda,hogy életben van.Persze leszázalékolva várja,hogy mikor lesz vége.Hónapokig küzdöttek érte.

Nyitott kocsira nem juthatsz fel,zárt tetejűre pedig szintén nem,azok elsősorban olyan anyagokat szállítanak,amit írtam.

Nem ajánlom senkinek,hogy ilyen baromsággal próbálkozzon.Arról nem is beszélve,hogy nem csak a maga életét kockáztatja,hanem a dolgozókat is elbocsájthatják,börtönbe is kerülhetnek.

2010. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az előttem szólónak igaza van, csak még annyit, hogy volt egyszer valaki aki felmászott így a vonat tetejére, nem vette észre a felső vezetéket, és megrázta az áram.
2010. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
nem de jó lenne!
2011. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel se tudsz szállni rá, egy vonatot minden állomáson fogad a forgalmista, valamelyik észrevesz, szól a szomszéd állomásnak, ott meg úgy leraknak, hogy az élettől is elmegy a kedved.
2013. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!