Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rioban lehet venni flakonos...

Rioban lehet venni flakonos vizet?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg be tudnám csempészni valahogy anélkül hogy nagyobb táskát vinnék?

("ne drogozz" stb válaszokat offoljátok légyszi)



2019. júl. 6. 14:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Te! Igen te! Nem szólt neked senki hogy a rijó már lejárt kb. 10 éve és már rohadtul nem menő? Sőt! Ennek a nagy diszkókorszaknak is vége van már 20 éve. Ez még az én fiatalkoromban volt menő, én meg egy őszülő, kopaszodó, fájó derekú vénember vagyok.

Úgy mint ahogy a roncsautóba tuc-tuc dübörögtetés korának is vége, csakúgy mint a melír fejnek. A nokia 3310-esed nem akarod előkapni a csajoknak és megmutatni milyen vagány oplogód van? Már nem trendi a golf 4-el a rijó meg a buddha előtt pörögni. Meg az alice dj. Vedd le a holdjáró buffalód és maradj otthol. Sterbinszky nyugdíjba ment. Kivénhedt Dominiknak még vannak próbálkozásai, még 20 éve menő volt, de ma már csak retró bulikba hívják és a 40+ -osoknak zenél. A rijó különben is megszünt már, háda meg hitelközvetítő lett a helyén, mert ma már arra van igény.

Honnan mész? Tanyárú? Elhívod a mariskát a sokat hallott rijóba mert menőnek akarsz látszani?

2019. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!