Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Stuttgartban van sok magyar...

Stuttgartban van sok magyar vagy inkabb a kornyeken?

Figyelt kérdés

Kerdesem a kovetkezo lenne, Nemetorszagban (stuttgartban )lakom mar 3 eve es itt az oldalon olyan aki itt el/lakik es ti talalkotatok mar magyarokkal? Mert a 3 ev alatt en meg csak 2 magyar lanyal talalkoztam es ok is olyan bunkok voltak hogy fuu...Es ez nekem azert is fura mert a csapbol is az folyik hogy itt mennyien vannak meg ilyenek.

19f



2019. júl. 7. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok magyar él kint Stuttgartban is pl.

Csatlakozz a Stuttgarti magyarok fb csoporthoz ha gondolod.

Üdv Kornwestheimból


F

2019. júl. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok magyar van erre. De az értelmesebbje teljes joggal nem keresi más magyarok társaságát. Nem véletlenül
2019. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én már 10 éve élek itt. Laktam már Bad Cannstattban, Backnangban, Vaihingenben, Kornwestheimban, Apsergben. Sosem barátkozok magyarokkal, mert sokan rossz indulatúak, bunkók. Ezerszer inkább vagyok egyedül mintsem ilyen emberekkel. N32
2019. júl. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok magyar van,én külföldön sosem keresem a magyarok társaságát pont ezért mert bunkó módon viselkednek, inkább vagyok egyedül vagy némettel.

21F

2019. júl. 28. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mondjuk ilyen válaszokra nem számítottam.
2019. aug. 31. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!