Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » November végén utazom Indiába,...

November végén utazom Indiába, decemberben jövők haza. Ott nagyon meleg lesz, könnyű ruhákat kell vinnem. Debrecenből utazom, és mivel tél lesz, el fog férni a nagykabát, de azt nem szeretném elvinni Indiába. Más hogy oldja meg ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
2019. júl. 15. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy nem nagykabátot viszek, hanwm csak egy pulóverben és egy könnyű, vékony dzsekiben megyek, ami arra elég, hogy itthon ne fázzak meg, de elvinni sem nagy nyűg.
2019. júl. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Réteges öltözködés a titok nyitja. A kézipoggyászodban legyen elég hely annak a 3-4 rètegnek, amit leveszel. Amúgy is èrdemes Indiába vèkony, de hosszú ujjú ruhàkat vinni, ezeket tudod egymásra felvenni (esetleg a méretekkel is játszhatsz kicsit).


Alternatív megoldás mèg kísèrővel menni ki a reptérre és ugyanígy jönni vissza is. Ez nyilván csak akkor működik, ha tuti nem kell buszoznod a repülőhöz és nem is szàllsz àt más hideg helyen.

2019. júl. 15. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Mihago ***** válasza:
41%
Taxival mész ki a reptérre, leveszed a kabátod, és megkéred, hogy vigye haza neked.
2019. júl. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én ilyet használok:

[link]


Ez nem foglal sok helyet és meleg is.

2019. júl. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Van a reptéren posta, küldd haza.
2019. júl. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha kocsival kivisznek a reptérre, alig leszel a szabadban pár percet, nem kell se téli cipő, se nagykabát. Ha pedig ragaszkodsz hozzá, a reptéren átöltözöl és hazahozzák.

Ha vonattal jössz, akkor valami átmeneti megoldást keress: szervezd meg úgy az utat, hogy minél kevesebbet legyél a szabadban. Pár percet egy vastag pulcsiban, kisebb kabátban is ki lehet bírni. Felesleges cipelni a nagykabátot.

2019. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm, vannak használható ötletek, de mint írtam én Debrecenből utazom, Pestről indul a gép indiába. Tehát úgy lenne jó, hogy ezt is bekalkuláljam. Várok még ötleteket, eddigieket köszönöm!
2019. júl. 15. 22:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Két póló, egy hosszú ujjú póló, meg egy Decathlonos golfkabát forever. Ha nem kell 20 percet ácsorogni mínusz 10-ben, akkor bőven elég és semmi helyet nem foglal. Amúgy azért Indiában sem feltétlenül van mindenhol dögmeleg decemberben, arra készülj.
2019. júl. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Kedves kérdező, kicsit próbálj gondolkozni... Olyan puhány vagy, hogy nem bírsz ki néhány percet a hidegben egy pulcsiban, vagy egyszerűen bekapcsolt nálad a tél van, nagykabát kell program és nem tudod leállítani.
2019. júl. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó, nem gondolom, hogy puhány lennék, azért itt több óráról van szó, nem csak beülök a tasziba és kivesz, meg haza...
2019. júl. 16. 05:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!