Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » A Ryanair oldalán nem nyílik...

A Ryanair oldalán nem nyílik meg a foglalásom, mintha törölték volna. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az utazásom idejét szerettem volna megváltoztatni, de mikor fizettem volna, hibát írt ki mivel kiderült, hogy kevesebb pénz volt a kártyámon. Azóta már tettem rá pénzt, hogy ki tudjam fizetni, csak az a gond, hogy azóta meg sem nyitja a foglalásomat. Azt még jelzi, hogy van foglalásom, de ha rákattintok, hogy kezeljem a foglalást, nem tölti be. mintha törölték volna.

Történt már ilyen valakivel?

Mit lehet tenni?


Email címet, telefonszámot vagy bármi elérhetőséget sehol sem találok, az egyetlen angol telefonszám pedig nem elérhető.



2019. júl. 23. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Bizonyos idő után automatikusan törlődik a foglalásod, ha nem sikerül a banki tranzakció. Nekem 24 óra rémlik, bár nem tudom, a banki szünnapok ezt hogyan befolyásolják, ha egyáltalán.
2019. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van: 24 óra után törlődik a foglalásod.
2019. júl. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!