Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen fajta bőröndöt érdemes...

Klopusz kérdése:

Milyen fajta bőröndöt érdemes beszerezni?

Figyelt kérdés

Lányom Angliába utazik hosszabb időre, fapados légitársasággal.

Milyen bőröndöt vegyünk? Műanyag merev oldalút, vagy a régi típusú, vászon-szerű anyagból készültet?



2019. aug. 26. 08:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műanyag, merev oldalú
2019. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi iszonyat sokat utazunk az 1 napostól a 2 hetes útakig, és autóval, busszal, vonattal és repülövel is.


Nekünk van mindenféle böröndünk. Èn nagyon szeretem az utazó táskámat aminek van kereke és húzokája, de még is utazó táska. Eastpack márka. Ebböl van több méret is nekem egy kisebb közepes van. Ezt viszem ha egyedül megyek hosszab idöre valahova és sok tömegközlekedéssel kell mennem. Nagyon könnyü, és lépcsön le-fel mindenhol szuperül lehet vinni, be lehet tuszkolni vonaton is bárhova.


Repülöre van merev vagy puha falu nagy böröndjeink is. Férjem a merevre esküszik. Èn a puha falura. A puha falut jobban meglehet tömni, és pl ha nincsen annyira tele akkor kisebb helyet foglal, ez föleg autós utazásnál számít.


Mi mindig jó minöségü böröndöt veszünk, és minimum 10 évet használjuk, így érdemes olyat venni, ami a lányodnak igazán tetszik.

2019. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Én is a puhafalút javaslom. A legtöbb egy cipzárelhúzással bővíthető és a bőröndöket dobálják, a merev könnyebben törik, a puha nem tud törni, az anyaga olyan vastag, hogy kiszakítani max. szándékosan tudnák, késsel.
2019. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Merev falút. A puhát minden összenyomja, ahogy dobálják őket. Viszont merevből minőségit érdemes venni, hogy ne törjön össze az első utazáskor. Nekem Samsonite van két méretben, felváltva használom őket, már több mint 10 éve meg vannak és egyiknek sincs semmi baja. Ugyanilyen minőség de olcsóbb az American Tourister.
2019. aug. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem egy kinai gurulos merev falu borondom van, 4kereku,nyuzom mar vagy 10 eve, semmi baja.
2019. aug. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
merev falú törhet. nem kímélik a bőröndöket a rakodómunkások. gondolom 20kilósat szeretne, ezeknél mindenképpen figyeljetek arra, hogy 4 ponton legyen kereke!
2019. aug. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is puhára szavazok.
2019. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ!


Nem lett könnyebb a dolgom :) Ahogy látom, ugyanannyian szavaznak a merev falú, mint a puha falú bőröndre :)

2019. aug. 26. 17:28
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A normális merev nem törik el. A puhában viszont összetörnek a cuccaid.
2019. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 dehogy tornek. en csak puhafaluval utazok, sokszor vittem mar uveget, soha semmi problema nem volt
2019. aug. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!