Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit csináljak 6 órát a vonaton?

Mit csináljak 6 órát a vonaton?

Figyelt kérdés

Évente egyszer utazom vonattal nyaralni a családommal.

Perpill 14 vagyok, az anyukám és a két éves húgom jön velem. 6 óra nem olyan hosszú idő, de ha az időjárást nézem..:S van van 40fok..és rosszul vagyok ettől..

mivel töltsem el ezt a hat órát? Amúgy Júli. 26-án megyünk 2 hétre.


2010. júl. 16. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

olvass!!! nézd a tájat :-)


nem tudom..én nagyon szeretek utazni, de mindig feltankolok:könyv, újságok, magazinok, játék (telefonon) meg zene...

2010. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szerintem ne olvass mert én már volt hogy olvastam kocsiba és megkellett állni mert rosszul lettem szerintem halgass zenét meg egyél XD vagy köss egy sálat télire
2010. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az ötleteket xD még jöhetnek^^. És a nyaralást áttettük 24-re..:D Szombatra.
2010. júl. 16. 20:33
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

masodiknak uzenem inkabb, hogy vonaton nem lesz rosszul utazas kozben, az csak autos, buszos betegseg. repulon, vonaton, meg szerintem hajon is nyugodtan lehet olvasni.

en 12 oras vonatutra keszulok, szoval en is kivancsi vagyok otletekre, annyit nem birnek vegigolvasni. bar az enyemben alvas is lesz eleg sok.

2010. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, igen a vonaton kívül minden más járművön rosszul vagyok=S
2010. júl. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!