Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Online kerékpárút térkép,...

Online kerékpárút térkép, tervező Európában?

Figyelt kérdés

Olyan online, esetleg letölthető térképet keresek Európához, ahol egyszerűen, áttekinthetően látom a következő információkat:

- hol vannak kerékpárutak

- milyen a burkolata az útnak? Elég az, hogy aszfaltos vagy sem

Külön jó pont, ha tud tervezni és esetleg lehet állítani, hogy inkább szintet vagy inkább távot vállalok be.

Azért kérdezem ezeket, mert jövő évre szeretnénk külföldi túrára menni családdal és nagyobb társasággal is. Én simán elközlekedek közúton is, esetleg földúton is, de nem mindegy milyen bringával megyek. A családban, társaságban viszont vannak gyerekek, akiket nem szívesen vinnék autók közé, tehát nekik olyan túrát tervezek, ami kifejezetten szeparált kerékpárúton halad. Illetve olyanok is vannak, akiknek nem a legjobb a kondija, velük pedig inkább kerülnék egy kicsit síkabb vidéken, mint nagy hegyeket másszak. A mi környékünkön is van olyan hely, ahova gyakran bringázok. A hegyen át 30 km, a hegyet kikerülve 36 és szinte semmi szint nincs benne.

Ráadásul idénre kinéztem egy útvonalat, amit sokan ajánlottak, aztán a konkrét tervezgetés során derült ki, hogy egy jó darabon murvás meg földutas, amit végül a társaság nem kért, így a Balatonhoz mentünk végül.

Nem konkrét túraútvonalakat kérnék, hanem hogy mivel tervezhetek ilyet :)


Köszönöm a szíves segítséget előre is


2019. nov. 1. 07:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Komoot, az írja, hogy az útvonalon hol, milyen s terep.
2019. nov. 1. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt nem ismertem, ment a zöld kéz
2019. nov. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!