Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Zakopane Snowland, néhány...

Zakopane Snowland, néhány kérdést szeretnék feltenni?

Figyelt kérdés

Szóval van ez a hely, lehet elmegyünk ketten a téli szünetben.

Az útvonal Szlovákián és Lengyelországon keresztül vezet. Autóval mennénk, mivel hosszabb út, ezért talán minimum 2, de én inkább 3 naposra tervezem ezt a kiruccanást. Első nap megérkezés, szállás átvétele, kis városnézés, majd alvás. Másnap a Snowland, harmadnap felkelünk, talán csinálunk még valamit és elindulunk haza. 5 óra 41 percre írja az utat, ami korai indulással és késői érkezéssel vállalható lenne, csak attól tartok úgy kapkodós. Na szóval Szlovákia, Lengyelország. Vannak valami törvények, hatájok vagy bármi amire oda kell figyelni? Gondolok itt ilyesmire, hogy milyen felszerelés kötelező, mint az osztrákoknál a téli gumi (ami természetesen van, zsír új, nagyon jó minőségű). Bármi tanácsot elfogadok!


2019. dec. 12. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szóval van ez a hely

-Jártam már ott (szép vidék)


Autóval mennénk, mivel hosszabb út, ezért talán minimum 2, de én inkább 3 naposra tervezem ezt a kiruccanást.

- Egy nap alatt lenyomtam oda-vissza ezt az utat.


Na szóval Szlovákia, Lengyelország. Vannak valami törvények, hatájok vagy bármi amire oda kell figyelni?

- Rendőröket láttam, börtönük van, gondolom törvényeik is vannak. Szlovák: éjjel-nappal világítással! Követési távolság szigorú betartása! Télen téli gumi, egybefüggő hóréteg esetén a hólánc kötelező. Lengyel: szlovákkal egyformán, de legyen tűzoltókészülék a kocsiba (kötelező tartozék). Rózsahegyen toljátok az autónak! Mert ti nem mások fognak titeket tolni! Ott nincs 40-es 50-es városi tötymörgés, bátran a kanyarokba, nem kell félni!

2019. dec. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor mint téli szünet? Két ünnep között? Érdemes figyelni a fb-on, hogy mikor nyitnak, a labirintus legutóbb már december utolsó napjaiban nyitva volt, de a jégpalota csak január közepén nyílt. A többit leírták előttem. Mi szeretjük Zakopanét.
2019. dec. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azzal számoljatok, hogy lehet sokkal hosszabb is az utazás, akár 7-8 óra, vagy több. Keskeny hegyi utak vannak, több nagy síközponton is átmentek, ahol tömeg, dugók szoktak lenni.

Zakopane nagyon szép, én biztos legalább 4-5 napra mennék, az utazás napján nem sok mindent tudtok már csinálni.

2019. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!