Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ti nem unjátok még ezeket a...

Ti nem unjátok még ezeket a kérdéseket?

Figyelt kérdés

"Szerintetek el tudok utazni júniusban Pilispölöskére?"


Én vagyok az egyetlen, akinek már a hócipője tele van a sok értetlennel? Szerintetek miért kérdezi meg valaki félóránként gyakorlatilag ugyanazt?


2020. márc. 21. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
De. De nem lehet mit tenni, és minden kategóriában ez van. Korábban nagyon sokat lógtam itt, de már csak ránézek egy-két kérdésre, egyszerűen nincs türelmem ezeket olvasni.
2020. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%

Én is marhára unom.

Egy részét unatkozó gyerekek írják trollkodásból, a többit meg olyanok, akik IQ-ja még egy újszülött mangalicáét sem éri el. Mindkét csoportot ki kellene innen tiltani.

2020. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%
Én is veszettül unom. Már azon gondolkoztam, én is kiírok egy ugyanilyet, hátha közben megvilágosodok, hogy miért is van ez a jelenség :)
2020. márc. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%
Szóval a gyakori kérdések nevű oldalon zavarnak téged a gyakori kérdések. Oké.
2020. márc. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez a 'gyakori kérdések' valóban, de az nincs benne, hogy IDIÓTA gyakori kérdések...
2020. márc. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
15%

Sok a nagyon mélysötét...

Nézd csak meg a fészbuk lájvokat...

Barátnőm, (15 évvel fiatalabb nálam) leérettségizett úgy, hogy életébe nem látott mikroszkópot.. Nekem kellett elmagyarázni neki, mi a külömbség az elektronmikroszkóp, meg a sima optikai mikroszkóp között.


Az én érettségim szín kettes lett a kétezres években továbbtanulásra esélyem se volt akkoriban, az övé jó, meg jeles (WTF) továbbtanulni meg esze ágába sincs.

2020. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
13%

Mostmár megtehetném, hogy továbbtanuljak, 35 elmúltam, van lakásom, meg kb 6 milla kápém, de fogalmam sincs mit lenne érdemes tanulni felsőoktatásba ennyi idősen már.

Nameg az agyam is lerozsdásodott, lehet nem venném már fel a lépést a fiatalokkal...

2020. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
De a 'különbség' szót meg lehet, hogy pont a barátnőd tudja helyesen leírni...
2020. márc. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kategória a vírus előtt is ilyen volt. "Kell-e útlevél Németországba", "kell-e útlevél Szlovákiába", "kell-e útlevél Franciaországba". Ugyanez minden más országgal naponta; brexites szavazás óta Nagy-Britanniáról naponta kétszer is. Vannak-e migránsok Párizsban, vannak-e migránsok Milánóban, vannak-e migránsok Belgrádban; ugyanez Európa összes országával. Minden decemberben: kell-e félni a berlini karácsonyi vásáron, a bécsin, a pozsonyin. Repülőre fel lehet-e vinni a bögrét, az akváriumot, az análvibrátort, a palacsintasütőt, ugyanez minden tárggyal. Mindig ez ment.
2020. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%

6.

Mondjuk a helyesírást neked se ártott volna jobban tanulni..Tudjuk, félre ütötted, aha.. :D Le se írd, mert tudjuk a kifogást :D

2020. márc. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!