Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Három óra elég átszállásra a...

Három óra elég átszállásra a frankfurti repülőtéren? Hogy fogom megtalálni, hogy melyik kapuhoz kell menni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább menjek hamarabbi géppel és akkor majdnem 6 óra lenne átszállára, menjek inkább azzal?
2010. júl. 31. 14:37
 1/9 anonim ***** válasza:

1.bőven elég

2.megkérdezel egy ott dolgozót és ő elnavigál.

2010. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyban függ egy-két dologtól.

Ha a Frankfurt Main az érkező és a továbbinduló oldal is, akkor a három óra elég. Akár terminálok között is tudsz váltani. A frankfurti reptér nagy, de nem "kiismerhetetlen".


Amennyiben viszont az átszállásnál repteret is váltasz (pl. Hahn-ról Main-ra, vagy fordítva), akkor bizony a három óra semmire nem lesz elég. A két reptér 120 km-re van egymástól! Ezt mindenképp ellenőrizzed.

2010. júl. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha tényleg 120 km-re lenne egymástól, akkor az nem is Frankfurt lenne már. Szerintem a Main-ra érkezik és onnan is indul tovább, ahogy néztem a menetrendeket. De szerintem korábban megyek, inkább felkelek hajnalok hajnalán csak legyek ott.
2010. júl. 31. 16:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég. Nekem egyszer 55 perc volt, de mire befutott a gép maradt negyed óra...na azt a futást...az egyik végéböl a másikba ... de utsóként elértük a gépet, sajnos a csomagjaink már nem értek oda idöben.
2010. júl. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg fogod találni, felül vannak kis kék táblák, amik irányítanak, lehetetlen eltéveszteni. De keress egy térképet a google-n, ha nagyon aggódsz, és nézegesd, vagy nyomtasd ki.(Elözö vtam)
2010. júl. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

(megint én - elözö)

Volt olyan repjegyem, amire csak Frankfurt volt írva, és Frankfurt-Hahn-ra érkezett. Németo.-ban 3 Frankfurt van(am Main, an der Oder, és Hahn)!!!Frankfurt-Hahn a fapadosok reptere, am Main pedig a többié.

2010. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát én biztos, hogy nem fapadossal megyek.
2010. júl. 31. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:

ha nem fapados (ryan air, easyjet, skyeurope stb)akkor nem Hahn. de ez rajta van a jegyeden.


egyszerűen leszállsz és információt kérsz, mi innen honnan tudjuk hogy hol landolsz és honnan repülsz tovább??? melyik termináltól?

lehet hogy a szomszédos terminálról de lehet hogy vonattal kell menned, na az is 10perc és nagyon sűrűn jár a reptéren belül.

2010. júl. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jól van na.

Még csak mostanság akarom majd lefoglalni a repjegyet, csak azt akartam tudni, hogy mennyi idő kell átszállásra.

2010. júl. 31. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!