Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Török állampolgár hogyan...

Török állampolgár hogyan utazhat be Magyarországra?

Figyelt kérdés

Van egy török ismerősöm, aki nyáron 1-2 hétre turistaként látogatna ide szétnézni, esetlegesen későbbi munkavállalás, illetve költözés céljából.

Szeretnék neki segíteni az utazás megszervezésében. Milyen weboldalakon nézhetnék ennek utána?

Én pl nem találtam olyat, hogy kellene neki vízum az útlevél mellé, míg ő a török oldalról olvasva azt találta, hogy kell vízum turistaként való tartózkodásra is, tehát eléggé eltérőek az információk.



2021. febr. 17. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Egyelőre azt várjátok meg szerintem, hogy nem itt dolgozó külföldi állampolgárok egyáltalán beléphessenek az országba! Egyébként nem kötekedésből mondom, de felnőtt ember és ennek nem tud magának utánanézni?Hogy akar így új életet kezdeni egy másik országban?
2021. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%

1-nél a pont!


Aki manapság ennyire impotens, az utazzon a szomszéd faluig, ne tovább... :)

2021. febr. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

"Szeretnék neki segíteni az utazás megszervezésében"

nem tud magának repjegyet venni?


"tehát eléggé eltérőek az információk"

szerintem kérdezze meg a török nagykövetséget

2021. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mint minden hasonló esetben, minden ország esetében: konzuli szolgálat honlapja!
2021. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4-es válaszolónak.
2021. febr. 17. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Én valamelyik skandináv országba szeretnék az év második felében kivándorolni, deőszintén eszembe nem jutna, hogy kiírjam a gyakorikérdésekre, hogy milyen papírokra lesz majd szükségem:SS (Inkább itthon maradnék)
2021. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 D. Brasco ***** válasza:
15%
Egy ilyen kerdes megszületéséhez mennyire kell életképtelennek lenni....mindkét félnek.....
2021. febr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!