Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Tényleg érdemes a feladott...

Tényleg érdemes a feladott poggyázst körbetekerni folpackkal?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy érdemes, mert így nem fognak esetleg lopni belőle a rakodómunkások. Ti be szoktátok tekerni? Ellenőrzéskor nem lesz esetleg baj, hogy körbe van tekerve?
2010. aug. 18. 13:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

mi sosem teszünk bele igazi értéket (elektronikai cuccot pl.) Ha valaki a bugyijaimra pályázik, hát akkor turkáljon a bőröndben :)

Eddig nem volt sosem gond abból, hogy nem fóliáztattunk. Én ezt egy újabb lenyúlásnak érzem csak a reptér részéről... persze van pár eset, amikor hasznos lehet.

2010. aug. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én úgy gondoltam, hogy itthon megcsinálom, egyik ismerősöm mondta, hogy ő is otthon megcsinálta, így nem kellett érte a reptéren fizetnie
2010. aug. 18. 13:38
 3/13 anonim ***** válasza:
54%

igen de akkor mi van ha valami miatt a reptéren a biztonságiak ki akarják nyitni..


Szerintem a legegyszerűbb, ha nincs benne semmi érték, csak ruha és tisztálkodó szerek. Semmilyen lakat és zár sem kell rá, mert akkor szintén csak rongálással tudnak belenyúlni, vagy azt hiszik hogy értékes dolog van benne..

Egy kicsi karabinerrel össze lehet fogni a cipzár füleit, hogy nehogy szétnyíljon dobálás közben..

2010. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem arra jó, hogy ha hajigálják a tömött bőröndöt akkor nem fog szétnyílni a cipzár.
2010. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes, mert azzal vállalják a felelősséget és, ha mégis kinyitják a bőröndöt, akkor fizetnek. A biztonságiak csak úgy nem fognak belenyúlni.
2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez úgy müködik hogy mikor feladod a böröndöt akkor egy biztonsági átvilágításon át megy. ha a biztonságiak bele néznek akkor ragasztanak egy cetlit rá hogy kinyitották, ha találnak benne valamit arrol értesülsz mert oda hívnak. De van ahol csak jelenlétedben nyitják ki. Na ilyenkor ha folpakkos simán ott üldögélsz elég sokáig.


Ha elindul a folpakk lefele még lehet el sem viszik a böröndöt.


Erre találták ki a reptereken azt a csomagoló dolgot.

Ez nem csak simán a rakodómunkásoktól véd, hanem biztosítva is van a csomagod, ha elveszik is plusszt kapsz meg ah hiányzik belöle valami is fizetnek meg ha rongálódik akkor is.

Mi ilyet akkor szoktunk kérni ha pl értéket viszünk benne, vagy karácsonyra megyünk haza tele ajándékokkal.

Nem is vészes az ára. ez biztos nem esik le róla.

2010. aug. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi már 2 éve itthon fóliázzuk a táskákat.Igenis érdemes,mert nekünk volt már,hogy külföldről hozott csokikat megették a rakodásnál....de ha be van fóliázva akkor nem merik kockáztatni,hogy kinyissák.Van a reptéren belső ismerősöm is ő is mondta,hogy a fóliázottakkal nem nagyon próbálkoznak...
2010. aug. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na most már tényleg nem tudom, hogy mit csináljak, többen mondták hogy érdemes, de ha meg bele akarnak nézni akkor meg gáz van... és itthon szerettük volna fóliázni, mert a reptéren több ezer.. de nemtudom már
2010. aug. 18. 22:59
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig otthon fóliázok, mióta 1x esöben áztak szét, egyszer meg valami palack robbant fel a böröndök közt. Ha fóliázva adod fel az biztosíték (a kamera látja, hogy Te úgy adtad fel), hogy nem nyithatják ki.

Meg nekem egyszer elveszett az összes poggyászom, azt mondták, hogy jó, hogy fóliázva van, így biztonságosabb, és könnyebb lesz megtalálni.

Szóval hajrá! Auchan-ban lehet kapni vastagabb fóliát, asszem 600 Ft, az 2 böröndre elég.

2010. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14:54-esnek (is)

Én úgy tudtam (meg tapasztalat is), hogy NEM nyithatják ki. Téged odahívhatnak, és velet kinyittatják, ök nem nyúlhatnak bele. De ez nem a feladáskor, hanem az érkezéskor történik meg, hacsak nem teszel bele fegyvert, drogot, ilyesmi.

2010. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!