Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyászba mit nem lehet...

Kézipoggyászba mit nem lehet fölvinni az utastérbe?

Figyelt kérdés
Az utazási irodától megkaptuk a tájékoztatót és abban van egy link (www.bud.hu/sajtoszoba/kozlemenyek), de itt nem nagyon találtam semmi hasznosat a sok hír között.
2010. aug. 18. 18:04
 1/10 A kérdező kommentje:
Tollat, fülhallgatót, fényképezőt, telefont(kikapcsolva)?
2010. aug. 18. 18:05
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Amiket írtál azt mind lehet vinni.


hegyes dolgokat nem lehet, folyadékokat (100ml-ig lehet, külön bezacskózva, de inkább tedd a bőröndbe).

2010. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
77%
szuró,vágó ezközöket(ide tartozik a hegyes körömreszelő a körömvágó olló)folydékot,krémet,zselés,hajtógázas anyagot.(én a parfümömet sem szoktam beletenni)
2010. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%

Se bombát se F16-ost...

:D

2010. aug. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
54%
Kaját sem engednek fel - legalábbis a Malévon.
2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Utolsó vagyok, ez nem biztos, csak egy ismerősöm mondta, de lehet, hogy már nem így van.
2010. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én külföldön lakom, és szoktam vinni kézipoggyászban is nagymama sütijét, eddig még nem szóltak, charteren se, és menetrendszerintin se.


az óriási sípolós malacból pl ki kellett vennem az elemet, de elektronikai eszközöket lehet, telefonon ki kell kapcsolni a telefon funkciót (nekem azon vannak játékok meg e-könyvek). tollat is vihetsz.


folyadékot ne vigyél (szemspirál pl is folyadék, az ilyeneket kis zacsiba kell tenni amit a reptérnen adnak), körömollót, ollót, kést, bombát, benzint, búvárpalackot, meg ilyeneket.


a zselé (krém), folyadéknak minősül.

max 100ml.

2010. aug. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

1. Kaját fel lehet vinni, nehogy már'... 15 ször repültem eddig (6 társasággal).

2. Tollat nyugodtan, egyes országokba a belépéshez vámnyilatkozatot kell kitölteni, csak papírt adnak, tollat nem.

3. Fényképezögép mehet, de ne vakuzz, azért szólnak, mert zavarhatod a többiek nyugalmát.

4. Fülhallgató persze, de ha hosszabb útra mész, még adnak is.

5. A telefont ki kell kapcsolni! (de fel lehet vinni)

2010. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a folyadékkal vannak gondok, a Wizz Airnél az orrom elött dobták ki az elöttem álló hölgy szempillaspirálját, mert folyadék. (Na ez a fapados.)

Ez az egyenként zacskózós bonyolult ügy, nem igazán szoktam vele élni, meg kifogásolható is.

Nekem még átszálláskor se engedték, hogy az Air France járatán(a gépen) kapott ásványvizet átvigyem a másik gépre(ugyanaz a társaság).

A szúró-vágó mondókát mindenki kivülröl fújja :D .

Ezen kívül meg bármit, egyáltalán nem szigorúak (csak a fapadossal kell vigyázni).

2010. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
utsó 2(most már 3) voltam (77%)
2010. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!