Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mit vigyek magammal osztálykir...

Mit vigyek magammal osztálykirándulásra?

Figyelt kérdés
Megyünk hegyet mászni a Zemplénbe, elég magas elvileg a hegy, es merek fel és ott a hegy tetején lesz egy kastély, azt is bejárjuk, +ugye a lefelé út, és még utána megyünk szintén gyalog a 3 km-rel arrébb levő étterembe. A lehető legkevesebbet akarom magammal vinni, hogy ne kelljen megszakadnom mászás közben a rengeteg felesleges cucctól, viszont a buszút elég hosszú, fél hatkor indulunk és három órás az út, ha nem vesszük bele a megállókat még így is. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy lányként miket vigyek oda magammal, ami feltétlenül szükséges, és nem feleslegesen cipelem magammal? (Nem ott alvós a kirándulás!) Elég béna vagyok pakoláshoz, mert vagy a fele otthon marad, vagy a fél házat elviszem, utána meg szakad le a hátam. Értelmes válaszokat előre is köszönöm!

2021. jún. 1. 18:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*és meredek is
2021. jún. 1. 18:20
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Innivaló, esetleg esőkabát, ha olyan idő várható. Gondolom a táskádat a buszban hagyhatod, mert visszamentek majd a buszhoz, vagy volánnal mentek?
2021. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A busz fog ránk várni, ahol leszálltunk, de délután 4kor indulunk vissza, szóval szerintem muszáj lesz magunkkal vinni a táskát, mert egész napra abba fogunk pakolni
2021. jún. 1. 18:39
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

De mit fogsz abba pakolni?

Vigyél egy kis tornazsákot 1 másfél literes vizespalackkal ennyi elég kell legyen.

2021. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Én minden utamra viszek elsősegély-csomagot is (gyógyszerek, kötszer, fertőtlenítő, ragtapasz stb.), ezt azért ne hagyd ki. Még jól jöhet.
2021. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ottalvós akkor szerintem ezen ne parázz annyit. Két szendvics, valami táplálóbb nasi, pl diákcsemege, 1L víz, esőkabát annak függvényében hogy lesz-e akár csak egy kicsi esély is esőre, ragtapasz ha esetleg a lábad kikezdené a cipő, tárca iratokkal, telefon. Ettől több szerintem egy egynapos túrára felesleges és ez akár egy tornazsákban is elfér.
2021. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%
Én ezeket raknám be: legalább fél liter víz (de inkább több), zsepi, sebtapasz, ha rossz idő lenne akkor esőkabát, kaja (te ismered milyen az igényed, nekem erre az útra elég lenne egy Dörmi, de te lehet nyígnál a felénél), fülhallgató (buszra), könyv (szintén buszra, amit fenn is hagyhatsz), telefon, lakáskulcs, iratok. Kényelmes ruházat, megbízható(!) cipő.
2021. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Ja nedves törlőkendő az mindig hasznos, lányoknál különösen!!! Meg a mai világban nem árt ha egy maszk is van nálad!
2021. jún. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
Füzérradványi kastély..?
2021. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Inkább Regéc. De még az se egy óriási út, nem fogsz belehalni a cipekedésbe.
2021. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!