Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Láttam, hogy ugyanolyan...

Láttam, hogy ugyanolyan hálózsákokat, attól függően, hogy jobb vagy bal oldalon zárhatók, jelentős árkülönbséggel árulnak. Mi a jelentősége a különböző oldali zárásnak és miért van nagy a különbség az árban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen annyi, hogy jobb kezes vagy balkezes? Vagy más funkciója is van?

2021. júl. 22. 12:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
56%

Az alza-n ennél furább dolgok is vannak....😂😂😂


Sportaruhazban kell vásárolni!

2021. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Nem a vásárlás volt a kérdés.
2021. júl. 23. 00:06
 13/17 anonim ***** válasza:
56%

12: akkor miért nézed az árakat????


Román webáruház, sajátságos árpolitikával. Semmi logika nincs az árképzésükben. Ennyi.

2021. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hálózsákokat néztem, de speciális paraméterekkel.

De nem olyanra van szükségem, mint pl. amit az Aldiban lehet kapni.


Amúgy sok mindent árul az az alza. A 4camping.hu oldalon néztem ki egy konkrét hálózsákot, de az ott elfogyott pár napja, aztán találtam meg az alzán. Ugyanaz a hálózsák, teljesen mindegy, hogy román a webáruház, nem az a lényeg.

2021. júl. 23. 10:03
 15/17 A kérdező kommentje:
És a kérdésem nem arra vonatkozik, amit meg akarok venni. A kérdés csak nézelődés közben merült fel, pusztán érdeklődés. Nem kell kombinálni.
2021. júl. 23. 10:04
 16/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem akarod érteni...


Az alza onnan szerzi be, ahol éppen talál megfelelőt... Jellemzően nem a gyártóktól. Nem raktáron tartja, hanem igény esetén ő is rendeli...

Jobbosat X cégtől, balosat meg y cégtől.... Ezért is lehet az árkülönbség

2021. júl. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Azt vajon mire alapoztad, hogy ne akarnám érteni... Akkor nem tettem volna fel kérdést, ha nem akartam volna érteni. Világos?
2021. júl. 23. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!