Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Bora borára vinném a barátnőme...

Bora borára vinném a barátnőmet meglepetés kirándulásra.5 millió ft van kettőnknek egy hétre elég lesz?

Figyelt kérdés

Repjegy,szállás nagyjából kijön,de egyéb rejtett költségek pl vacsorárak,hajós kirándulások,búvárkodás mekkora összeget tesznek még ki pluszban?

Aki volt már arrafelé tudna árakról vagy az egész kirándulásról írni hol mi mennyi volt?


2022. jún. 16. 19:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Van 5 millad utazgatni barinovel, es a gyk-n kerdezed mi mennyibe kerul? Hat persze, Moricka.
2022. jún. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Még csak nézegetem az ajánlatokat.Olyan írjon,aki volt mostanában arrafelé és nagyjából tudja az árakat.

Lánykérés is lenne a sigeten,azért mennénk ide.

2022. jún. 16. 20:08
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, hihető….
2022. jún. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%

Itt a legtöbben örülnek ha a Balcsihoz eljutnak.

Amúgy 1hét Bora Borán tök kevés,a pénz elég lesz.

2022. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Tv maci üdvözletét küldi. 😁
2022. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha nem a szálloda által felkínált programlehetőségeket választom, hanem magamtól keresünk a barátnőmmel programlehetőségeket, igazából ezeknek az ára érdekelne.

Búvárkodás,hajózás a többi kisebb szigetre,motorcsónakos vitorlázórepülés...egy két helyen benne van ez a szálloda árai között,de piszok magas áron kínálják pluszban.

Ezért is kérdeztem, hogy aki volt kinn kb milyen árak voltak ezeknél?

2022. jún. 16. 21:54
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszméletlenül messze van bora bora. 1 hétre nem is érdemes oda elutazni. A szállás meg kijön ennyiből, de nem biztos, hogy elég a luxus vizi villák kibérlésére teljes ellátással.
2022. jún. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont oda? Sokkal közelebb is találsz fantasztikus szigeteket. Seychelles vagy Maldív egyszerűbb lenne. Az előbbin saját magad szervezhetsz programokat is, bérelt kocsival vagy a kicsi szigeteken bringával lehet kirándulni.
2022. jún. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy kivülállónak, mint mondjuk amilyen én is vagyok, tisztára olyannak tűnik bora bora, mint a maldív szigetek. Ugyanolyan sekély türkizkéknek látszó, de kristálytiszta óceán, fehér homokos part, pálmafák, cölöpökön álló vízi villák stb. De az egyik jóval közelebb van.
2022. jún. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%

Egy hétre Bora Bora így néz ki:


40 óra oda

40 óra vissza

30 óra jetlag

40 óra pancsi/szobában szex/instafotógyártás/kajálás

18 óra továbbra is kótyagos alvás


A világon semmi értelme Francia Polinéziába menni Európából, ha nem jártatok még a Seychelle-szigeteken, Maldívon, Mauritiuson vagy a Karib-térség legalább pár szigetén. Ha mindenképpen Óceánia, akkor Palau is csilliószor közelebb van és búvárkodás tekintetében végtelenszer jobb. Amúgy meg ott az Andamán-szigetek, a Zöld-foki köztársaság, ezer dolgot lehet csinálni, Francia Polinézia tényleg nagyjából a világ legtávolabbi pontja innen és amúgy egy mű giccsparádé a komplett körítés. Én csak azért voltam, mert melóztam pár hónapig Új-Zélandon és onnan néha vannak vállalható árú repjegyek.


A kérdés majdnem biztosan kamu, 1 hétre élő ember el nem indul, 5 millió meg nyilván elég, van hogy 500k alatt vannak retúrjegyek.

2022. jún. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!