Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Milyen a Határtalanul!Program?

Leeány7XDhello kérdése:

Milyen a Határtalanul!Program?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne pár kérdésem, köszönöm a válaszokat.


A Határtalanul! Program keretében Nyikómalomfalvára utaznánk 5 napra. Május 15-19 44 gyerek 5 kísérő.

Tudom, hogy még nagyon messze van, de ki nem izgulna?

Próbálok olyan kérdéseket feltenni, amikre most is lehet válaszolni.


1. Aki volt már Erdélyben a programmal kb. mennyibe került? (5 nap)


2. Milyen egy tanulmányi kirándulás? Valakinek élmények?


3. Nektek milyen volt a szállás higéniai körülménye?


4. Úgy tudom, hogy a buszon/útközben fel kell valamit olvasni, az micsoda?


5. Lehet -e ezt annyira élvezni, mint egy sima kirándulást? (Pl Zánka)


6. Meleg időszakban akár hideg időre is kell ruha?


7. Milyen áron lehet kapni ételt, italt egy kisboltban?


Nagyjából ennyi amit itt helyben meg lehet válaszolni. Több infót úgy is később kapunk meg.



2023. jan. 4. 14:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Kecskemétről Nyikómalomfalva
2023. jan. 4. 14:30
 2/3 anonim válasza:
100%

Mi nem tudom hol voltunk Erdélyen belül, de az Anett panzióban szálltunk meg, internet, térerő nem volt, a kaja miatt pedig ételmérgezést kapott az egész banda :D mi is kb 40en voltunk.

2 nap után jöttünk is haza.

Ugyanez volt barátnőmékkel is, ők tavaly voltak és ugyanúgy ételmérgezést kaptak.

De felettébb élvezhető egyébként, tök jó buli volt.

Hűvös volt, nyirkos az idő, mert a hegyekben voltunk (augusztus 24) szóval kell meleg ruha, sok pulcsi :)

Az árak meg azóta nem tudom milyenek, de a szuveníreknek megkérik az árát rendesen:o

2023. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Már voltam Határtalanul úton.

Mi ha jól emlékszem kb 20000 Ft-t fizettünk az egész útért, szállással kajával.

Hát egy tanulmányi kirándulás nem egy Zánka, több benne az unalmas rész, de ha jó a társaság akkor a kirándulás is jó.

A szállás nem volt túl jó, egynek elment de koszos volt. Kaja többnyire szar volt, de mi vittünk magunkkal úgyhogy nem maradtunk éhen. Ruhákat minden eshetőségre csomagolj, melegebbet, vékonyabbat is

2023. jan. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!