Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » ESTA-n bankkártyát is elfogadnak?

ESTA-n bankkártyát is elfogadnak?

Figyelt kérdés
Ahhoz, hogy engedélyt kapjak, hogy belépjek az USA-ba, regisztralnom kell magam az ESTA-n. Lehet fizetni bankkártyával is a regisztracio végén? Nekem dombornyomott Visa OTP bankkartyam van! Azt olvastam, hogy csak hitelkartyat fogadnak el. Mi a teendo?
2010. okt. 12. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha dombornyomott a kártyád, akkor el kell fogadnia!


Az USA-ban nem nagyon értik(jellemző) a debit(betéti) kártya, és ezért van mindenhol az kiírva hogy credit card ami egyenlő a dombornyomott kártyával náluk. Csak akkor nem használhatod ha konkrétan az van kiírva hogy debit kártyát nem fogad el.


Szóval credit card = bank card = dombornyomott kártya


Elolvastam közben az ESTA oldalát, és az angol nyelvűn csak a credit card szerepel, szóval biztos tudsz fizetni.

A magyar oldalon csak simán szótárral lefordították, és nem vették figyelembe, hogy nem tesznek különbséget a kettő között.

2010. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2010. okt. 12. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
Azonnal elfogadták! :)
2010. okt. 13. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!