Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Olaszországba jelenleg szükség...

Olaszországba jelenleg szükséges covid tesztet csináltatni utazás előtt? Mire készüljek még?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az érdekelne, hogy miket kell elintéznem utazás előtt, hogy problémamentesen szállhassak majd fel a repülőgépre. COVID tesztet jelenleg is kötelező csináltatni? Nem vagyunk beoltva. Valamint oda elég a személyigazolvány, igaz? Mire érdemes még odafigyelni?

Első repülőutam, és a vírus óta nem hagytam el az országot, így nem tudom, jelenleg hogyan működnek ezek a dolgok. Egy éjszakát töltünk majd kint.

Minden hasznos tippet és tanácsot szívesen fogadok!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. szept. 4. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kb egy éve sehova nem kell teszt.
2023. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok nincs bekötve a zinternet?
2023. szept. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mindennek nézz utána az interneten, annak is amiben biztos vagy. Nem éri meg kiírni ezeket a kérdéseket ide és várni, ha beírod ezeket a gúgliba akkor egyből megkapod a válaszokat.
2023. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
12%
Most nem, kb l. 2 hónap múlva nagyon valószínű; igen.
2023. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A kormányablak honlapján néztem utána, nem kaptam egyértelmű választ, azért kérdeztem meg itt is.

2-es: Köszönöm, tökéletesen megy az internet nálunk is, nagyon hasznos volt a kommented :)

Már nem is tudom, hány cikket és egyebet elolvastam ebben a témában, de 1, a covid tesztről nem kaptam igazán friss, egyértelmű infót 2, kíváncsi voltam egyéni tapasztalatokra és tanácsokra

Pèldául elvileg elég a személyigazolvány, aztán pár sorral lejjebb az útlevelet emlegetik

És mint írtam, nem ültem még repülőgépen és az országot is évekkel ezelőtt hagytam el utoljára…

Plusz ez az út a férjemmel és egy hozzátartozónkkal közös lesz, akinek ez ajándékba megy, és mivel én tervezek meg mindent egyedül, szerettem volna egy kis segítséget kérni “élő” emberektől is

2023. szept. 4. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig a konzuli szolgalat honlapjat erdemes olvasni, azon vannak az aktualis infok:

[link]

2023. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
4: Hülyeség. Múlt télen sem kellett, akkor most miért kellene?
2023. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
7: te ott maradtál a múltban akkor. Most ér véget az "ereszd meg", kezdődik az újabb "húzd meg". Talán olvass híreket, mert jön a meglepi. Amerikában már elkezdték a maszkokkal ismét.
2023. szept. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8: Persze, mert a gazdasággal csak úgy jojózgatni lehet. Pláne háborús helyzetben.

És erősen félreértelmezed a dolgokat. A "húzd meg-ereszd meg" 2020 márciusától múlt év márciusáig ment.

2023. szept. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
9: Soha ne add fel. Különleges vagy, bárki bármit mond.
2023. szept. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!