Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Mennyire lehet veszélyes...

Mennyire lehet veszélyes éjszaka úszni a tengerben?

Figyelt kérdés
esetleg csak közel a parthoz, nem túl messze
ápr. 23. 11:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Melyikben?
ápr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz tájékozódni, nincs segítség, ha baj van. Még telihold is kevés.
ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Általában eléggé. Sok helyen tilos is.
ápr. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon. Romantikusnak tűnhet, de nem az.
ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
egy kempingnek a saját tengerpartjára gondoltam, elsősorban inkább az élővilág miatt kérdeztem a veszélyt, nem a tájékozódás mert max pár 10 méterre a parttól
ápr. 23. 16:14
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
De nagyon nem mindegy, hogy melyik tengerben. A Fekete-tenger pl. általában nagyon lassan mélyül, a horvát tengerparton viszont találkoztam olyan résszel, hogy léptem egyet előre a térdig érő vízben, és 10 méteres mélység volt alattam. Áramlatok miatt sem mindegy. Éjszaka nem azért tiltják legtöbb helyen a fürdőzést, mert olyan köcsögök, hanem mert veszélyes lehet.
ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nehezebb észrevenni a veszélyt, de megvan az az előnye, hogy lehet fürdőruha nélkül is, mert a kutya sem lát meg. Ha úgy alakul, én mindíg szoktam.
ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
#6: A medúzák miatt aggódnék elsősorban.
ápr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Hát ne a medúzák miatt aggód, hanem a fulladás miatt. Annak sokkal nagyobb a valószínűsége. Kérdező! Pár tíz méterre a tenger élővilága éjjel? Nagy ívben kerüld a tengert, ilyen hozzáállással nappal is inkább társasággal menj.
ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
Egy olasz homokos tengerparton simán lehet.
ápr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!