Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz-Airnél 32 kg a súlyhatár...

Wizz-Airnél 32 kg a súlyhatár egy bőröndnél amit vihetek, ha kettő csomagot klikkelek be jegyfoglalásnál akkor 2*32 kg csomagot vihetek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. A súly megoszlik a 2 csomag között. További kilókért fizetni kell.
2010. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Pfff.... és mennyit kell fizetni?

Azért lesz ilyen sok cuccom, mert külföldi költözésről lesz szó:D

2010. nov. 27. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Már miért oszlana meg? A poggyász egységenkénti súlya 32 kg lehet.

Tehát ha tíz poggyászt akarsz feladni és ennyi után fizetsz, akkor 10 * 32 kg-t adhatsz fel, azaz a tíz poggyász összesen 320 kg lehet.

DE! Ez esetben sem haladhatja meg egy poggyász sem a 32 kg-ot (tehát nem lehet "átcsoportosítani", pl, az egyik 20 a másik meg 40 kg.)

2010. nov. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Lehet hogy félreértettük egymást a másodikkal.


Én arra gondoltam hogy alapból van egy 32 kilós kereted, amit ha túllépsz akkor kilogrammonként kell fizetni a túlsúlyt. Én már jártam így, de ez évekkel ezelőtt volt. Akkoriban a 2x25 kilós megoldás drágának bizonyult volna, hiába könnyebbek egyenként 32 kilónál.


De lehet megint nem a kérdésre válaszoltam =)

2010. nov. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

1 ember max 32 kg csomagot szállíthat.Ha ezt két bőrönddel teszi meg ,azt is lehet,de csak 32kg lehet.

HA több akkor kilókként fizetni a kell a túlsúlyt..(nem éri meg)

2010. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

POGGYÁSZ

Minden egyes utasunk számára a következő poggyász szállítását biztosítjuk:

Egy darab kézipoggyász, amelynek maximális mérete 55x40x20 cm, illetve tömege díjmentesen maximum 10 kg,

és

legfeljebb 6 darab feladott poggyász, melyek súlya darabonként nem lehet több, mint 32kg.

( [link]


Ez van a weboldalukon. Tehát ha olyanod van és kifizeted a csomagonkénti díjat, akkor akár 192kg-t is vihetsz.

2010. nov. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Honnan ez a baromság, hogy a csomagok össztömege nem lehet több 32 kg-nál?


"POGGYÁSZ

Minden egyes utasunk számára a következő poggyász szállítását biztosítjuk:

Egy darab kézipoggyász, amelynek maximális mérete 55x40x20 cm, illetve tömege díjmentesen maximum 10 kg,

és

legfeljebb 6 darab feladott poggyász, melyek súlya darabonként nem lehet több, mint 32kg."


Ebben a 6 db, a darabonkénti súly vagy a több mint 32 kg nem egyértelmű?


[link]


Annyi poggyászt szállíthat - az előírt hat darabig - amennyi után az egységes poggyászdíjat kifizeti.

Ha hat darabot akar, akkor 6 poggyászért fizet és 6*32 kg-t szállíthat.

A Wizzair-nél nincs túlsúlydíj, a túlsúlyos csomagok szállítását egészségügyi és biztonsági okokból MEGTAGADJA.

2010. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasz a helyes, még csak annyit tennék hozzá, hogy interneten érdemes kifizetni a poggyászdíjat, mert akkor bőröndönként csak 4800 Forint körüli összegbe kerül, ha a reptéren fizeted, akkor sokkal drágább.
2010. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 15 kg-ra emlékszem - erősen! És a trükkjük szerint ha kifizeted a két poggyász árát, akkor a gépben egy helyett két poggyászt adhatsz fel, DE AZ ÖSSZSÚLYUK NEM HALADHATJA MEG A 15 KG-OT. Tudom, hogy abszurd, de több ismerősöm és rokonom is megjárta legalábbis a Glasgow-i reptéren. Kérdezz rá az a biztos.
2010. dec. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem tudom már mit kavarsz bele! Le lett írva, hogy 6*32 kg-nyi cuccot lehet vinni! Már megértettem.

Köszönöm szépen!

2010. dec. 5. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!