Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ryanair járatok esetén a...

Ryanair járatok esetén a kézipoggyászba mehetnek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Pár napra megyek ismerőseimmel Rómába Ryanair járattal és csak kézipoggyászt viszünk.

A kérdésem,hogy az alábbi dolgokat engedik-e a kézipoggyászban szállítani?

hajvasaló,ételek,sminkcucc, hajszárító,gyógyszerek,esernyő??

Nem minden van kiirva a honlapra.

Válaszaitokat nagyon köszönöm!!!


2010. dec. 13. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek mehetnek! Bär, etelek közt lehet "fennakadäs" !
2010. dec. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ami folyékony azt nem biztos h engedik.krémek,alapozók,fogkrém,folyékony étel,ital.
2010. dec. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sminkcuccba meg az ételekbe belefér a folyadék is, ...hát azzal vigyázni kell.

Üdv, HajDoktor

2010. dec. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
max.100ml lehet egy-egy tubusnak a merete. Összesen ezekböl annyi, hogy egy 1 Literes zärhato, ätlätszo zacsiba be tudd tenni öket.
2010. dec. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a sminkcuccal azért vigyáznék.. alapozó, szemhélytus , bármi ami folyékony külön átlátszó zárható 1 literes zacskóba rakd.
2010. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Antóniaa válasza:
Sztem adj fel mindent rendesen poggyászba. Nem lenne jó, ha kipakolnák a holmijaidat beszéállás előtt. Nem kell nagybőrönddel utaznod ha nem viszel sokmindent, de jobb ha feladsz mindent rendesen.
2010. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam csak kézipoggyásszal utazni, ugye ryannál nem mindegy, mert a becsekkolt poggyász olcsó jegy esetén akár kábé megduplázhatja az árat... sminkcuccot csak a legfontosabbakat szoktam vinni, amiket biztosan használni fogok, belerakom egy zipzáros nylontasakba, nekem simán bele szokott férni. A többi szerintem mehet. "Műszaki" cikkeket amúgy elvileg pont hogy kézipoggyászban kell vinni, mert nem vállalnak érte felelősséget, hogy túléli-e a dobálást, ha feladod. Különösen igaz ez laptopra, fényképezőgépre és hasonlókra.
2010. dec. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én nemrég repltem velük...nekünk ételt+az üdítőket elvették...a sminkcuccot le kell zárni...a többi mehet!
2010. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Hajvasalót, sminkcuccot, hajszárítót, gyógyszert, esernyőt nem lehet felvinni.
2011. jan. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!