Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan történik az online...

Hogyan történik az online repülőjegy vásárlás? Elengedhetetlen hozzá a dombornyomott bankkártya?

Figyelt kérdés
Ryanairnél szeretnék Budapest-Dublin-Nizza viszonylatra (oda-vissza) repülőjegyet foglalni. A Ryanair hivatalos website-ján már a megfelelő időpontokat is megtaláltam márciusra. Annyit szeretnék tudni, hogy mindenképp be kell-e szereznem egy dombornyomott bankkártyát, hogy a jegyeket kifizethessem, vagy létezik más alternativa is? Sajnos nem találtam semmilyen Ryanair magyarországi elérhetőséget, ahonnan ezt megtudhatnám. Köszönöm a választ!
2009. jan. 31. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia! Sajna igen. Ugyanakkor ne feledd, hogy a jegy megvàsàrlàsakor pàrszàz forintnyi " kàrtyadijat" is felszàmolnak majd. Ha nem tudod megoldani, hogy dombornyomott kàrtyàs ismerost megkérj, vegye meg neked, utazàsi irodàban is megoldhatod, bàr ott van, hogy akàr 5000 ft "kezelési koltséget" is hozzàadnak a szàmlàhoz :(

A Ryanairnél arra figyelj, hogy nàluk a feladhato poggyàsz max sulya 10 kilo lehet ha jol emlékszem, ismerosmék utaztak màr veluk)!! ( màs tàrsasàgoknàl ez 20 kilo)

2009. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hahó! Köszi a gyors választ! A Ryanair üzletszabályzatát elolvasva 15kg a megengedett poggyász. Amit az időpontok kiválasztásakor láttam elég érdekes... Bp-ről Dublinba 2 óra az út, visszafelé meg már 4. Dublinból Nizzaba 3:40perc az út, vissza már csak másfél óra.. Ez hogy lehet? Még ha az időeltolódást is figyelembe veszem, akkor sem nagyon értem!
2009. jan. 31. 11:17
 3/7 anonim ***** válasza:

hali, ujra én vagyok :D

a poggyàszt illetoen tévedtem 5 kilot :)

Valoszinuleg azért tobb a hazaut, mert Bp-Dublin rovidebb (????) utvonal. Dublin -Nizza elég hosszu ut, mi osszel Marseille-bol repultunk Londonba, és ugy gondoltam, egy ora alatt ott vagyunk,hàt nem, tobb mint màsfél ora volt. Mégiscsak àt kell repulni egész Franciaorszàgon...

Nem is tudtam, hogya Ryaniarnek van jàrata Nizzàba...

2009. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül kell dombornyomásos.

Érdeke hogy a barátnőm sima kártyáját nem fogadta el a Wizzair én viszont tudtam használni...érdekes..

2009. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mar nem kell dombornyomott kartya, sot biztos hogy nem kell, most jut eszembe hogy en is vettem mar otthon jegyet sima kartyaval. Bar az angol kartya volt, de meg nem is volt visa sem.

Amugy ittkint veszem a jegyet angol nem dombornyomottal, es nem is visa, csupan maestro a kartya. Szerintem probald meg a sima kartyaddal. Nem tortenik semmi, ha nem mukodik, akkor kiirja, hogy nem jo a kartya. Mindenkepp probald meg a gondolom visa kartyaddal.

2009. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
lehet maestro vagy visa is.
2009. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en mindig Ryan airral szoktam utazni es tudomasom szerint 15kg a feladhato csomag (10kg a kezipoggyasz) (osszesen 25kg), tobb is lehet csak az extra koltseg
2009. jún. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!