Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Wizz Airben jartas utazok!...

Wizz Airben jartas utazok! Hogyan lehet laptopot vinni a fedelzeten? A kezipoggyaszba szamit bele, vagy (mint pl. a Ryanairnel) kulon felviheto a kezipoggyasz mellett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 3. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Beleszámít a kézipoggyászba természetesen
2009. febr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hat azert nekem ennyire nem termeszetes, 1 eve meg gond nelkul felvihettem a kezipoggyaszon _felul_, de amint hallom, ezt mar nem lehet a wizznel. kar.
2009. febr. 4. 15:56
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem meg ez teljesen reptér függő! Én elég sokat repkedek minden felé, Pesten általában megkérdezik van-e a kézidben laptop, ha van, ki kell venned és a tálcába be kell helyezned, nem foglalkoznak vele különösebben. Brüsszelben sem számít (Wizz Air-rel jöttem). Mondjuk volt már rá példa, hogy nem vihettünk 2 kézit, ez egyszer fordult elő a Ryanair-nél, de az is Karácsony előtt, szóval szerintem nem lehet általánosítani.. Viheted a laptopodat, de a legegyszerűbb, ha viszel magaddal egy gurulós kézitáskát, és ha nem engedik külön, akkor beleteszed abba, akkor nem tudnak mit csinálni veled.. :) Hidd el, attól függ milyen napjuk van. Különben meg ha a kézidet átnézték, akkor a reptéri shopokban azt veszel és annyit, amennyi jól esik, akár 3 táskával is felszállhatsz a gépre (az már csak neked teher.. ;) )
2009. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 roli.99 válasza:
ez nem reptér függő. azoknak az alkalmazottak akik a beszállítást végzik tisztában kell lenniük az adott társaság szabályaival.
2010. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!